Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 03.08.2016 16:01:07 

Svetový Pohár

 

Světový pohár 6

PRAVIDLA:

Osm mužstev je rozděleno do dvou skupin.Každý hráč odehraje dvě utkání  se soupeři ze své skupiny.Skupiny byly rozděleně podle skutečného formatu SP 2016.Ale s výjimkou ze týmy Evropy a do 23 let nahradily týmy Švýcarska a Německa, které patří do první osmičky podle žebříčku IIHF.Podle pořadí ve skupinách dva nejlepší týmy postoupí do semifinále, kde se v jednom utkání střetnou se svým protějškem (1A-2B a 1B-2A). Vítězové semifinále postoupí do finále, které se hraje na dva vítězné zápas. Samozřejmě nadále platí že se hraje s pravidlama NHL!!!

   
   
   

 

  Semifinále     Finále SP                
                     
  1A USA Váňa 4  
  2B Rusko PeTrix 7    
      Rusko PeTrix 5 5
      Švédsko Rapír 4 2
  1B Švédsko Rapír 2    
  2A Česko Skamik 1p  
   
 
Original 7

 

Původní  turnaj Original six je skupina šesti týmů,která tvořila National hockey league (NHL) v pětadvaceti sezónách od roku 1942 do roku 1967.Až v roce 1967 se NHL začala postupně rozrůstat o další týmy.Šestici tvořily týmy: Montreal Canadiens,Toronto Maple Leafs,Boston Bruins,Chicago Black Hawks,Detroit Red Wings a New York Rangers.
Ve Skamik lize jsme si z turnaje Original six udělali výroční turnaj,který se bude každým rokem rozrůstat,nyní nás tedy čeká turnaj s názvem Original 7 !!

Turnaje Original 7 se zůčastní 7 plejerů.Mezi těmi sedmi by měli být zakladatelé Skamik ligy a hráči,kteří se přidali v dalších letech a stali se z nich základní kameny na kterých Skamik liga staví + nějaký nováček.
Něco k pravidlům: Týmy budou v jedné tabulce a odehrají spolu s každým soupeřem 2 zápasy.Do play off Original 7 postoupí první čtyři celky z tabulky a sehrají semifinále a finále.V play off se bude hrát na 4 vítězné zápasy.Pravidla klasicky NHL!
Doufáme,že k turnaji přistoupíte zodpovědně a budeme mít kompletně odehrané zápasy!

 

Účastníci Original 7

 

Váňa236   Rapír
     
Smolko Radek Blazman
     

 

 

 

Miki   Hammer
     
 
Play off
  Semifinále     Finále Original 7            
                 
  1

Montreal Canadiens Rapír 4  
  3

New York Rangers Hammer 0    
     

Montreal Canadiens Rapír 3

 

 

    Toronto
Maple Leafs
Blazman 4
  2

Calgary Flames

 
Radek 2    
  4


Toronto Maple Leafs
 

Blazman 4  
 
 

 

 

 

 

Světový pohár 6

PRAVIDLA:

Osm mužstev je rozděleno do dvou skupin.Každý hráč odehraje dvě utkání jak se soupeři ze své skupiny tak ze skupiny opačné.Skupiny jsou rozděleny na evropskou a zámořskou skupinu.V té evropské jsou týmy Česka,Finska,Švédska a Německa, zámořskou tvoří týmy Kanady,USA,Ruska a Slovenska. Samozřejmě nadále platí že se hraje s pravidlama NHL!!!

   
   
   

 

  Semifinále     Finále SP            
                 
  1A          
  2B            
             
             
  1B            
  2A          
   

Světový pohár 5

PRAVIDLA:

Osm mužstev je rozděleno do dvou skupin.Každý hráč odehraje dvě utkání jak se soupeři ze své skupiny tak ze skupiny opačné.Skupiny jsou rozděleny na evropskou a zámořskou skupinu.V té evropské jsou týmy Česka,Finska,Švédska a Německa, zámořskou tvoří týmy Kanady,USA,Ruska a Slovenska. Samozřejmě nadále platí že se hraje s pravidlama NHL!!!

 

HAMACHI SÍŤ:   Název: 2.Skamik       Heslo:  skamik

 
Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                   
           
 
1 Radek eUSA   5
 
4 Váňa#236 CAN   4  
Radek     5  
 
  Miki     1    
2 Bořek FIN   1
 
3 Miki GER   2p  
Radek   3  
 
  PeTrix   2  
1 PeTrix CZE   6
 
 
4 John SWE   3  
PeTrix     7  
 
  Hammer     6    
2 Hammer SVK   4
 
3 Matto RUS   3  

 

 

 
Česká extraliga
SYSTÉM SOUTĚŽE

V základní části je možné odehrát až 26 zápasů,kdy se všichni hráči utkají každý s každým celkem dvakrát (v budoucnu dle zájmu možné rozšířit počet až na 52 zápasů). Poté následuje rozšířené play-off.Limit pro play off si dáme 20 zápasů! Nejprve se hraje předkolo play-off, ve kterém se utkají sedmý s desátým a osmý s devátým umístěným klubem v tabulce po základní části. Hraje se na 3 vítězné zápasy. Poté následuje klasické play-off, kdy hraje první s osmým, druhý se sedmým, třetí s šestým a čtvrtý s pátým. Dále se hraje na 4 vítězné zápasy, postoupí 4 kluby do semifinále a vítězní semifinalisté do finále. Vítěz finále se stává Mistrem extraligy, konečné druhé až desáté místo je určeno úspěšností týmů v play-off.

 

6.ročník

Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                     
  SLA Bart 5231 10 10 10 10 10 10 10   0     Bart 5231 10 10 10 10 10 10 10 10 0     Bart 5231 10 10 10 10 10 10 10 0
                         
                         
1 image Bořek 1 5 6 5 9       4                    
10 image Plexi 2 2 1 3 4       0                    
                                               
                        1 image Bořek 5 3 6 2         4        
                        9 image Erik 3 2 4 0         0        
                                         
2 image Danny               0                    
9 image Erik             K 4             1 image Bořek 5 10 2 1 3 4 5 4
                                     
                                       
                                        6 Radek 4 4 7 5 2 5 3 3
                                     
3 image Hellhouse 0 1 2 0             0          
6 Radek 6 7 7 5             4              
                                 
 
                        6 Radek 2 7 6 5 7       4
                        4 Blazman 4 1 5 3 3       1
                                 
4 Blazman 9 5 7 7       4            
5 image Miki 2 2 3 2       0            
                                 
                                 
                                           

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

 

 

 
 

Světový pohár 4

PRAVIDLA:

Osm mužstev je rozděleno do dvou skupin.Každý hráč odehraje dvě utkání jak se soupeři ze své skupiny tak ze skupiny opačné.Skupiny jsou rozděleny na evropskou a zámořskou skupinu.V té evropské jsou týmy Česka,Finska,Švédska a Německa, zámořskou tvoří týmy Kanady,USA,Ruska a Slovenska. Samozřejmě nadále platí že se hraje s pravidlama NHL!!!

   
   
   

 

Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                   
           
 
1 Radek CZE   4
 
4 Mishulak GER   1  
Radek CZE   8  
 
  Mádl RUS   2    
2 Mádl RUS   9
 
3 Hellhouse SVK   4  
Radek CZE 3  
 
  Blazman7 FIN 6  
1 Bořek USA   4
 
 
4 Luky33 CAN   6  
Luky33 CAN   2  
 
  Blazman7 FIN   3    
2 Blazman7 FIN   9
 
3 Sawyer SWE   8  
 
 
ORIGINAL SIX

Original six je skupina šesti týmů,která tvořila National hockey league (NHL) v pětadvaceti sezónách od roku 1942 do roku 1967.Až v roce 1967 se NHL začala postupně rozrůstat o další týmy.Šestici tvořily týmy: Montreal Canadiens,Toronto Maple Leafs,Boston Bruins,Chicago Black Hawks,Detroit Red Wings a New York Rangers.

Turnaje Original six se zůčastní 6 plejerů.Mezi šesticí by měli být zakladatelé Skamik ligy a hráči,kteří se přidali v dalších letech a stali se z nich základní kameny na kterých Skamik liga staví.Něco k pravidlům: Týmy budou v jedné tabulce a odehrají spolu s každým soupeřem 3 zápasy.Do play off Original six postoupí první čtyři celky z tabulky a sehrají semifinále a finále.V play off se bude hrát na 4 vítězné zápasy.Pravidla klasicky NHL! Kromě individuálního vítěze budeme mít i vítěze skupinové soutěže.Šest hráčů bude hrát proti sobě,ale zároveň i za svoji skupinu.Skupiny budou rozděleny na zakladatele Skamik ligy a zbytek.Již jistými účastníky jsou hráči,kteří patři ke zrodu Skamik ligy Skamik,Radek a žralok se San Jose Luky33.To máme tedy jistou skupinu zakladatelů.Zbytek plejerů dosadíme již brzy!
Doufáme,že k turnaji přistoupíte zodpovědně a budeme mít kompletně odehrané zápasy!

 

Účastníci Original six

Skamik

Luky33

Junior

Ve Skamik lize od: 1. ročník Ve Skamik lize od: 1. ročník Ve Skamik lize od: 6. ročník
Úspěchy:
5x vítěz Stanley cupu
1x vítěz President trophy
Úspěchy:
1kolo play of NHL
zlato OH 2010, střibro MS
Úspěchy:
1x vítěz Stanley cupu
3x vítěz President trophy
1x střibro MS
     

Radek

Tomee

Rapír

Ve Skamik lize od: 1. ročník Ve Skamik lize od: 24.ročník Ve Skamik lize od: 27.ročník
Úspěchy:
3x vítěz Stanley cupu,
5x vítěz President trophy
5x zlato MS, 5x střibro MS
4x bronz MS, 1x vítěz SP,
1x vítěz LM, 3x vítěz ELH,
1 x vítěz LHL
Úspěchy:
6x vítěz Stanley cupu
3x vítěz President trophy
1x střibro MS, 2x bronz MS,
1x stříbro OH, 1x vítěz SP,
1x vítěz LM
Úspěchy:
1x vítěz Stanley cupu,
1x zlato MS, 1x bronz MS
1x zlato OH, 2x vítěz LM
     
     
     
     

 

Play off

  Semifinále     Finále Original six            
                 
  1 Detroit Red Wings  Tomee 4  
  3 Chicago Black Hawks Junior 2    
      Detroit Red Wings Tomee 4
      MontrealCanadiens Rapír 1
  2 Montreal Canadiens Rapír 4    
  4 New York Rangers Radek 1  
     
  Týmová soutěž
8 1 6                

          15
Skamik Luky33 Radek          
 
Tomee Junior Rapír           45

         
18 13 14                

 

mtl-nyr5-3

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Světový pohár 3

PRAVIDLA:

Osm mužstev je rozděleno do dvou skupin.Každý hráč odehraje dvě utkání jak se soupeři ze své skupiny tak ze skupiny opačné.Skupiny jsou rozděleny na evropskou a zámořskou skupinu.V té evropské jsou týmy Česka,Finska,Švédska a Německa, zámořskou tvoří týmy Kanady,USA,Ruska a Slovenska. Samozřejmě nadále platí že se hraje s pravidlama NHL!!!

   
 

 
   

 

Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                   
           
 
1 Radek CZE   7  
 
4 Skamik SWE   2    
Radek CZE   6  
 
  Danny CAN   1    
2 Danny CAN   2 P
 
3 Miki RUS   1    
Radek CZE   5
 
  Sawyer USA   2
1 Sawyer USA   7  
 
 
4 Luky33 SVK   3    
Sawyer USA   6  
 
  Igino18 FIN   4    
2   Tomee UKR   2  
 
3 Igino18 FIN   3    
 
 

Světový pohár 2

PRAVIDLA:

Osm mužstev je rozděleno do dvou skupin.Každý hráč odehraje dvě utkání jak se soupeři ze své skupiny tak ze skupiny opačné.Skupiny jsou rozděleny na evropskou a zámořskou skupinu.V té evropské jsou týmy Česka,Finska,Švédska a Německa, zámořskou tvoří týmy Kanady,USA,Ruska a Slovenska. Samozřejmě nadále platí že se hraje s pravidlama NHL!!!

   
   
   

 

Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                   
           
 
1 Radek CZE   8  
 
4 Desto GER   1    
Radek CZE   7  
 
  A.C.A.B. SVK   5    
2 A.C.A.B. SVK   7  
 
3 Danny CAN   5    
Radek CZE 6  
 
  Tomee RUS 1  
1 Tomee RUS   3 K
 
 
4 Junior USA   0    
Tomee RUS   3  
 
  Miki FIN   0    
2 Miki FIN   1  
 
3 Igino18 SWE   0    
 
 

Světový pohár 1

PRAVIDLA: Děvět celků se utká v jedné skupině.Každý tým odehraje s každým 2 zápasy.Z tabulky vzejde 8 postupujících týmů,které se utkají v klasickém formátu play off.Největší změna bude v pravidlech.Jelikož se jedná o světový pohár pravidla nebudou mezinárodní,ale NHL!!!

   
   
   

 

Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                   
           
 
1 Finland 6  
 
8 Germany 0    
1 Finland 5
 
  5 Canada 1  
2 Czech republic 5  
 
7 United states 2    
Finland 6
 
  Sweden 8
3 Sweden 4 P
 
 
6 Switzerland 3    
2 Czech republic 6  
 
  3 Sweden 7 P  
4 Slovakia 5  
 
5 Canada 6    
 
 

 

LHL (Luky Hockey League) prozatimní název.Částečně je znám hrací systém.Týmy v divizích se utkají dvakrát,zatímco týmy z opačných divizí jen

jednou.Maximální počet odehraných utkání v základní části bude 25. Další informace již brzy.prozatím se můžete registrovat v diskuzním foru!!

 

PLAY OFF LHL

Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
             
       
 
1 Amur Chabarovsk 8 3   2  
 
8 Eisbaren Berlín 2 0   0  
  1 Amur Chabarovsk 2 4 2   1
 
  7 Sparta Praha 1 5 4   2
2 AK Bars Kazaň 2 2   0  
 
7 Sparta Praha 3 3   2  
6 Sparta Praha   4 3 2
 
  7 CSKA Moskva   2 1 0
3 Jokerit Helsinky 0 1   0  
 
 
6 CSKA Moskva 3 4   2  
5 Farjestads BK         0
 
  6 CSKA Moskva     K   2
4 SKA Petrohrad 2 3   0  
 
5 Farjestads BK 7 6   2  

 

Česká extraliga
SYSTÉM SOUTĚŽE

V základní části je možné odehrát až 26 zápasů,kdy se všichni hráči utkají každý s každým celkem dvakrát (v budoucnu dle zájmu možné rozšířit počet až na 52 zápasů). Poté následuje rozšířené play-off.Limit pro play off si dáme 20 zápasů! Nejprve se hraje předkolo play-off, ve kterém se utkají sedmý s desátým a osmý s devátým umístěným klubem v tabulce po základní části. Hraje se na 3 vítězné zápasy. Poté následuje klasické play-off, kdy hraje první s osmým, druhý se sedmým, třetí s šestým a čtvrtý s pátým. Dále se hraje na 4 vítězné zápasy, postoupí 4 kluby do semifinále a vítězní semifinalisté do finále. Vítěz finále se stává Mistrem extraligy, konečné druhé až desáté místo je určeno úspěšností týmů v play-off.

HRÁČ,KTERÝ BUDE MÍT TÝDENNÍ ABSENCI BEZ OMLUVENKY (NEODEHRAJE ŽÁDNÝ ZÁPAS) BUDE IHNED NAHRAZEN.

TAKŽE SE NEDIVTE,KDYŽ VÁS PO TÝDNU NEHRANÍ NAHRADÍME.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

5.ročník

Předkolo   Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                     
    SLA Bart 5231 10 10 10 10 10 0     SLA Bart 5231 10 10 10 10 10 10 10   0     Bart 5231 10 10 10 10 10 10 10 10 0     Bart 5231 10 10 10 10 10 10 10 0
7 image ZLN Felas 2 4 5 7   3                            
10 UST Luky33 3 2 2 4   1                            
    1 SPA Radek 7 3 2 8         4                    
    9 image PAR Igino18 1 2 1 4         0                    
                                                     
                             1 Radek 5 7 5 3         4        
                            4 image NTB 3 6 2 2         0        
                                               
    2 image VIT Bleskovec 9 7 5 4       4                    
    7 image ZLN Felas 1 4 2 2       0             1 Radek 1 3 5 6 3 1 3 3
                                         
                                           
                                            2 image Bleskovec 4 1 2 4 4 5 4 4
                                         
    3 LIT Blazman7               K     4          
    6 image CBU Michael                     0              
                                       
 
                            2 image Bleskovec 4 3 8 6 9       4
                            3 Blazman7 3 5 3 1 7       1
                                       
    4 image LIB NTB 7 5 1 4 5     4            
    5 image SLA Danny 2 4 2 1 0     1            
8 image TRI Woldemort 1 3 0     0                                    
9 image PAR Igino18 3 4 1     3                                    
                                                 

 

imageimageimageimageimageimageimageimage

Komu se v tabulce neobjevují správná jména a názvy týmu,dejte v nastavení prohlížeče: ZOBRAZENÍ-ZNAKOVÁ SADA NEBO KODOVÁNÍ A NASTAVTE TAM UTF-8

 

4.ročník

 

Předkolo   Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                     
    SLA Bart 5231 10 10 10 10 10 0     SLA Bart 5231 10 10 10 10 10 10 10   0     Bart 5231 10 10 10 10 10 10 10 10 0     Bart 5231 10 10 10 10 10 10 10 0
7 image KVA Bleskovec 7 5 8     3                            
10 LIT Tomek 3 1 1     0                            
    1 SPA Radek 3 5 4 5 2 5     4                    
    9 image CBU Michael 2 2 3 6 3 4     2                    
                                                     
                             1 Radek 5 6 5 5         4        
                            7 image Bleskovec 2 5 4 3         0        
                                               
    2 ZNJ Rapír 4 1 2 6 1     1                    
    7 image KVA Bleskovec 8 2 3 5 2     4             1 Radek 5 4 6 5 9 4   4
                                         
                                           
                                            4 image Blazman7 4 9 7 4 2 3   2
                                         
    3 image ZLN Bakčinc                     0          
    6 image TRN Miki             K       4              
                                        image
 
                            4 image Blazman7 4 9 3 2 3 5     4
                            6 image Miki 3 4 2 3 4 4     2
                                       
    4 image KLA Blazman7 8 3 8 9       4            
    5 UST Vojta 2 1 6 1       0            
8 image LIB NTB 2 2 2 1   1                                    
9 image CBU Michael 3 3 0 2   3                                    
                                                 

imageimageimageimageimageimage

 

 

3. Ročník

 
Předkolo   Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                     
    SLA Bart 5231 10 10 10 10 10 0     SLA Bart 5231 10 10 10 10 10 10 10   0     Bart 5231 10 10 10 10 10 10 10 10 0     Bart 5231 10 10 10 10 10 10 10 0  
7 image CBU Michael 1 3 4 2   1                            
10 PLZ Peťan 6 2 6 3   3                            
    1 image KLA Patrik 6 0 0 0 0       1                    
    8 PLZ Peťan 5 3 3 3 3   K   4                    
                                                     
                             2 image Bakčinc 6 5 6 3         4        
                            8 Peťan 3 2 1 2         0        
                                               
    2 image ZLN Bakčinc 6 8 7 4       4                    
    7 image VIT Miki 1 3 5 1       0             2 image Bakčinc 4 6 1 8 7 4   4
                                         
                                           
                                            4 Radek 5 5 6 5 4 2   2
                                         
    3 UST Zaky91 6 4 7 3             4          
    6 image PAR Thomas 1 2 0 0             0              
                                       
                            3 Zaky91 3 5 2 4 6 7 3   3
                            4 Radek 4 4 4 6 4 2 4   4
                                       
    4 SPA Radek 6 5 5 3       4            
    5 image SLA NHLZabiak 1 2 1 0       0            
8 image VIT Miki 7 1 4 7   3                                    
9 ZNJ Troc 1 2 1 0   1                                    
                                                 

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

 

 

imageimageimageimageimage

2. Ročník

 
Předkolo   Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                     
    SLA Bart 5231 10 10 10 10 10 0     SLA Bart 5231 10 10 10 10 10 10 10   0     Bart 5231 10 10 10 10 10 10 10 10 0     Bart 5231 10 10 10 10 10 10 10 0  
7                                              
10                                              
    1 image SLA Denísek 15 10 5 14         4                    
    8 image KLA JoeBlack 2 1 0 3         0                    
                                                     
                             1 image Denísek 2 7 5 9 6       4        
                            5 Blazman7 3 3 2 2 5       1        
                                               
    2 image ZLN Bakčinc 5 4 7 8       4                    
    7 image CBU Michael 4 2 3 3       0             1 image Denísek 7 6 6 0 3 3 1 3
                                         
                                           
                                            3 Radek 5 3 5 4 5 6 3 4
                                         
    3 SPA Radek 9 1 10 4 11 3 13       4          
    6 image LIB Skamik 0 3 6 5 4 5 0       3              
                                        image
 
                            2 image Bakčinc 1 4 7 1 7 5 2   3
                            3 Radek 5 6 4 3 5 0 6   4
                                       
    4 LIT Patrik 4 0 0 0 0     1            
    5 UST Blazman7 3 3 3 3 3   K 4            
8                                                      
9                                                      
                                                 

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

 

imageimageimageimageimage

1. Ročník

 
Předkolo   Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                     
    SLA Bart 5231 10 10 10 10 10 0     SLA Bart 5231 10 10 10 10 10 10 10   0     Bart 5231 10 10 10 10 10 10 10 10 0     Bart 5231 10 10 10 10 10 10 10 0  
7 UST Tomee 6 3 4 4   3                            
10 PLZ Patrik 1 4 3 3   1                            
    1 LIT Prcek 3 7 4 6 3 4 3   3                    
    8 image SLA Rapír 5 2 1 3 4 5 4   4                    
                                                     
                             2 image Bakčinc 1 8 7 10 1 3 8   4        
                            8 image Rapír 4 6 1 6 2 4 5   3        
                                               
    2 image ZLN Bakčinc 5 7 4 6 0 7   4                    
    7 UST Tomee 1 6 10 5 6 6   2             2 image Bakčinc 3 0 0 3       0
                                         
                                           
                                            4 Radek 4 4 5 4       4
                                         
    3 image KVA Denísek 3 3 3 3     K 4          
    6 image LIB Bart 5231 0 0 0 0       0                    
                                        image
                            3 image Denísek 3 4 4 2 3 2     2
                            4 Radek 5 3 1 6 4 4     4
                                       
    4 SPA Radek 3 3 3 3     K 4            
    5 image VIT Danny 0 0 0 0       0            
8 image SLA Rapír 9 6 9     3                                    
9 image TRI McMahon 2 3 4     0                                    
                                                 
   

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

TOPlist