Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 03.08.2016 16:01:07 

Liga mistrů
 
 
 
 
 
image
 

20.ročník

 
 
     

Přihlásit se může kdokoliv.Budeme rádi,když nás bude co nejvíce.Týmy si můžete vybírat ze všech evropských lig ve hře.Povinností je být napojen na hamachi síti:

Název: 2.Skamik      Heslo: skamik
Výsledky se píšou do fóra.
 


Prozatím sháníme účastníky,pozdějí proběhne online losování,které probíhá na hamachi síti.

PRAVIDLA: Ve skupině odehraje každý hráč 2 zápasy s každým - doma-venku.Další herní plán přinesem dle počtu přihlášených!!!

Do vyřazovacích bojů postupují 3 týmy z každé skupiny.Vítězové skupin postupují přímo do čtvrtfinále.Týmy na 2 a 3 pozici budou hrát osmifinále.
Týmy na 4 místě jsou z turnaje vyřazeni

Atlant Mytišči Rapír  
PSG Zlín Karamel  
Sparta Praha Radek  
Karpat Oulu Bafisek  
Linkopings HC Páťa  
AK Bars Kazaň Marko66  
ČSOB Pardubice Manmosu  
Vítkovice Steel David9  
ERC Ingolstadt Petik  
Frolunda Indians Ulala  
Lolomotiv Jaroslavl Styrak  
Verva Litvínov DannyCV  
Lulea HF Blazman  
       
       
       

GROUPS

A
    Z V Vp Pp P SKORE B
1.                  
2.                  
3.                  
4.                  
                   
 
         
         
         
         
         
         
A
         
B
    Z V Vp Pp P SKORE B
1.                  
2.                  
3.                  
4.                  
                   
 
         
         
         
         
         
         
B
         
C
    Z V Vp Pp P SKORE B
1.                  
2.                  
3.                  
4.                  
                   
 
         
         
         
         
         
         
C
         
D
    Z V Vp Pp P SKORE B
1.                  
2.                  
3.                  
4.                  
                   
 
         
         
         
         
         
         
D
 

Pozn.HRACI FANTOMASKO,HAMMER ODSTUPILI ZO SUTAZE !

 

     
Osmifinále LM    
                  2
                  1
                  3
                  4

PAVOUK FINÁLOVÉHO TURNAJE LIGY MISTRŮ
Hraje se na 2 zápasy,přičemž skóre z obou zápasů se sčítá.Kdyby se však stalo,že po dvou zápasech bude počet branek nerozhodný,rozhodne třetí utkání!
Finále se hraje na jeden mač!
 

Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                   
           
image
           
 
             
           
 
               
           
 
             
       
 
         
           
 
image
             
           
 
               
           
 
             
 

 
 
 
 
 
 
 
 
image
 

18.ročník

 
 
     

Přihlásit se může kdokoliv.Budeme rádi,když nás bude co nejvíce.Týmy si můžete vybírat ze všech evropských lig ve hře.Povinností je být napojen na hamachi síti:

Název: 2.Skamik      Heslo: skamik
Výsledky se píšou do fóra.
 


Prozatím sháníme účastníky,pozdějí proběhne online losování,které probíhá na hamachi síti.

PRAVIDLA: Ve skupině odehraje každý hráč 2 zápasy s každým - doma-venku.Další herní plán přinesem dle počtu přihlášených!!!

Do vyřazovacích bojů postupují 3 týmy z každé skupiny.Vítězové skupin postupují přímo do čtvrtfinále.Týmy na 2 a 3 pozici budou hrát osmifinále.
Týmy na 4 místě jsou z turnaje vyřazeni

 

CZE Sparta Praha Radek      
RUS Atlant Mytišči Rapír      
CZE Lokomotiv Jaroslavl Elajt      
CZE Verva Litvínov DannyCV      
FIN Jokerit Helsinky Miki      
CZE Bílí tygři Liberec Fantomasko      
GER ERC Ingolstadt Hammer      
RUS Avangard Omsk PeTrix      
SWE Frolunda Flinky      
CZE Vítkovice Steel Crazyman      
CZE ČSOB Pardubice ŠTYRAK      
RUS AK Bars Kazaň Petik      
FIN Karpat Oulu Joh      
SWE MODO Hockey Hellhouse      
RUS Salavat Yualev Ufa Mravec_52      
CZE Škoda Plzeň AsteRix72      

GROUPS

A
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Salavat Yualev Ufa Mravec_52 6 3 2 1 1 25:18 13
2. Lokomotiv Jaroslavl Elajt 6 3 0 1 2 21:18 10
3. Jokerit Helsinky Miki 6 3 0 0 3 20:17 9
4. ČSOB Pardubice ŠTYRAK 6 1 0 1 4 23:34 4
                   
 
  5:6p   3:6  
  5:4   3:4  
  4:2   2:4  
  5:2   9:3  
  0:4   3:2  
  0:2   4:5p  
A
         
B
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Atlant Mytišči Rapír 5 5 0 0 0 30:11 15
2. Sparta Praha Radek 6 2 0 0 4 23:32 6
3. MODO Hockey Hellhouse 6 0 0 0 6 19:31 0
4. Bílí tygři Liberec Fantomasko 5 4 0 0 1 21:19 12
                   
 
  2:4   5:8  
  7:1   -:-  
  9:3   2:1  
  6:2   6:3  
  3:1   5:4  
  4:3   7:6  
B
         
C
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Frolunda Flinky 5 5 0 0 0 48:5 15
2. Karpat Oulu John 6 4 0 0 2 22:29 12
3. Ak Bars Kazaň Petik 5 2 0 0 3 13:18 6
4. Verva Litvínov DannyCV 6 0 0 0 6 7:38 0
                   
 
  8:0   -:-  
  5:3   3:0  
  13:3   9:1  
  3:0   7:2  
  13:1   5:0  
  5:2   5:2  
C
         
D
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Avangard Omsk PeTrix 6 6 0 0 0 40:10 18
2. Škoda Plzeň AsteRix72 6 3 0 0 3 17:19 9
3. Vítkovice Steel Crazyman 6 0 0 0 6 11:35 0
4. ERC Ingolstadt Hammer 6 3 0 0 3 22:26 9
                   
 
  9:2   7:0  
  10:3   3:2  
  5:1   3:1  
  4:5   3:6  
  6:2   5:1  
  4:2   2:3  
D
 

Pozn.HRACI FANTOMASKO,HAMMER ODSTUPILI ZO SUTAZE !

 

     
Osmifinále LM    
Škoda Plzeň AsteRix72 4:0 2:3 -:- John Karpat Oulu 2
Jokerit Helsinky Miki 3:0 3:0 K Crazyman Vítkovice Steel 1
Sparta Praha Radek 7:3 3:0 K Elajt Lokomotiv Jaroslavl 3
MODO Hockey Hellhouse 7:2 2:5   Petik AK Bars Kazaň 4

PAVOUK FINÁLOVÉHO TURNAJE LIGY MISTRŮ
Hraje se na 2 zápasy,přičemž skóre z obou zápasů se sčítá.Kdyby se však stalo,že po dvou zápasech bude počet branek nerozhodný,rozhodne třetí utkání!
Finále se hraje na jeden mač!
 

Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                   
           
image
Salavat Yualev UFA Mravec_52

0

0  
 
Sparta Praha Radek 3 3K    
Sparta Praha Radek 5 4  
 
  Atlant Mytišči Rapír 9 10    
Atlant Mytišči Rapír  9 1  
 
Jokerit Helsinky Miki  1 0    
Atlant Mytišči Rapír 2
 
  Avangard Omsk PeTrix 3
Frolunda Flinky 17 7  
 
image
MODO Hockey Hellhouse  0 1    
Frolunda  Flinky  3 5  
 
  Avangard Omsk PeTrix 7 10    
Avangard Omsk PeTrix 8 8  
 
Škoda Plzeň AsteRix 2 2    
 

 
 
 
 
 
 
 
image
 

17.ročník

 
 
     

Přihlásit se může kdokoliv.Budeme rádi,když nás bude co nejvíce.Týmy si můžete vybírat ze všech evropských lig ve hře.Povinností je být napojen na hamachi síti:

Název: 2.Skamik      Heslo: skamik
Výsledky se píšou do fóra.
 


Prozatím sháníme účastníky,pozdějí proběhne online losování,které probíhá na hamachi síti.

PRAVIDLA: Ve skupině odehraje každý hráč 2 zápasy s každým - doma-venku.Další herní plán přinesem dle počtu přihlášených!!!

Do vyřazovacích bojů postupují 3 týmy z každé skupiny.Vítězové skupin postupují přímo do čtvrtfinále.Týmy na 2 a 3 pozici budou hrát osmifinále.
Týmy na 4 místě jsou z turnaje vyřazeni

 

         
CZE Sparta Praha Radek      
RUS Atlant Mytišči Miki      
CZE Znojemští Orli Hellhouse      
CZE Verva Litvínov DannyCV      
CZE České Budějovice Huda      
CZE Bílí tygři Liberec Matto      
GER ERC Ingolstadt Sahibs      
RUS Avangard Omsk Rapír      
GER Adler Manheim IDGAF      
CZE Vítkovice Steel Hammer      
CZE ČSOB Pardubice Luky33      
RUS AK Bars Kazaň Toleďák      
FIN Karpat Oulu Blazman      
SWE MODO Hockey Martin      
RUS Salavat Yualev Ufa Smolko      
FIN Pelicans Lahti Skamik      

GROUPS

A
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Sparta Radek 6 5 0 0 1 27:9 15
2. Liberec Matto 3 2 0 0 1 12:6 6
3. Pardubice Luky33 5 0 1 0 4 6:27 2
4. Č.Budějovice Huda 4 1 0 1 2 10:5 3
                   
 
  2:6   2:0  
  8:2   7:1  
  3:2p   0:2  
  -:-   -:-  
  8:0   -:-  
  1:4   1:2  
A
         
B
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Vítkovice Hammer 6 6 0 0 0 39:10 18
2. Manheim IDGAF 6 3 0 0 3 21:24 9
3. Mytišči Miki 6 3 0 0 3 25:17 9
4. Litvínov DannyCV 6 0 0 0 6 10:45 0
                   
 
  1:6   2:8  
  3:2  

2:3

 
  1:5   2:5  
  9:2   4:3  
  1:8   1:9  
  7:2   9:0  
B
         
C
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Omsk Rapír 6 6 0 0 0 35:11 18
2. Lahti Skamik 6 2 1 1 2 24:27 9
3. ERC Sahibs 6 2 0 1 3 16:22 7
4. UFA Smolko 6 0 1 0 5 15:30 2
                   
 
  2:1   5:3  
  4:7   5:4p  
  1:2   4:11  
  5:4   5:0  
  2:4   3:4p  
  7:2   5:0  
C
         
D
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Znojmo Hellhouse 6 5 1 0 0 26:9 17
2. Oulu Blazman 6 3 0 2 1 29:25 11
3. Kazaň Toleďák 6 2 0 0 4 27:22 6
4. MODO Martin 6 0 1 0 5 8:33 2
                   
 
  4:7   6:7  
  3:4p   1:5  
  8:0   2:0  
  2:8   0:4  
  3:4   2:3  
  1:7   5:4p  
D
         
Osmifinále LM  
Liberec Matto 0:3 0:3 K Toleďák Kazaň
Manheim IDGAF 2:3 7:1 -:- Luky33 Pardubice
Lahti Skamik 4:5 4:3 6:4 Miki Mytišči
Oulu Blazman K 3:0 3:0 Sahibs ERC

PAVOUK FINÁLOVÉHO TURNAJE LIGY MISTRŮ
Hraje se na 2 zápasy,přičemž skóre z obou zápasů se sčítá.Kdyby se však stalo,že po dvou zápasech bude počet branek nerozhodný,rozhodne třetí utkání!
Finále se hraje na jeden mač!
 

Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                   
           
image
Sparta Praha Radek

2

6  
 
Pelicans Lahti Skamik 6 5    
Pelicans Lahti     Skamik 2 1  
 
  AK Bars Kazaň    Toleďák 9 7    
Vítkovice Steel Hammer 2 6  
 
AK Bars Kazaň Toleďák 13 9    
AK Bars Kazaň   Toleďák 3
 
  Avangard Omsk  Rapír 10
Avangard Omsk Rapír 3 3 K  
 
image
Adler Manheim IDGAF 0 0    
Avangard Omsk Rapír 6 3  
 
  Karpat Oulu Blazman 2 4    
Znojemští Orli Hellhouse      
 
Karpat Oulu Blazman        

 
 

 

 
 
 
  image
 

16.ročník

 
 

Přihlásit se může kdokoliv.Budeme rádi,když nás bude co nejvíce.Týmy si můžete vybírat ze všech evropských lig ve hře.Povinností je být napojen na hamachi síti:

Název: 2.Skamik      Heslo: skamik


 


Prozatím sháníme účastníky,pozdějí proběhne online losování,které probíhá na hamachi síti.

PRAVIDLA: Ve skupině odehraje každý hráč 2 zápasy s každým - doma-venku.Další herní plán přinesem dle počtu přihlášených!!!

 

GROUPS
Červenou barvou jsou označeni 2 postupující do play off ze třetích míst!!

 

A
      Z V Vp Pp P SKORE B
1. Radek 8 5 1 1 1 42:30 18
2. Hammer 8 5 1 0 2 47:26 17
3. Borek 8 3 1 2 2 47:39 13
4. Smolko 8 4 0 0 4 34:35 12
5. Reinok 8 0 0 0 8 12:52 0

                             

B
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. image PeTrix 7 5 1 0 1 30:17 17
2. Matto 7 5 0 0 2 33:18 15
3. Hellhouse 6 4 0 0 2 21:14 12
4. Bull 5 2 0 1 2 27:16 7
5. DannyCV 8 0 0 0 8 7:50 0

 

C
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. John 5 5 0 0 0 27:11 15
2. David7 6 3 0 2 1 20:17 11
3. Skamik 7 2 2 0 3 33:27 10
4. Miki 8 3 0 1 4 20:30 10
5. image Sahibs 6 0 1 0 5 13:29 2

              

Odohrané zápasy

 

 

SKUPINA A
Hammer 6:5pp Borek
Hammer  3:4 Radek
Borek 6:7pp Radek

Borek

7:6pp Radek
Smolko 2:8 Hammer
Hammer 7:1 Reinok
Hammer 7:4 Reinok

Hammer

4:7 Borek
Radek 2:8 Hammer
Smolko 5:3 Borek
Smolko 8:6 Borek
Smolko 4:7 Radek
Borek 8:1 Reinok
Borek 5:2 Reinok
Smolko 1:4 Hammer
Smolko 2:3 Radek
Radek 5:0 Reinok
Radek 8:0 Reinok
Smolko 6:2 Reinok
Smolko 6:2 Reinok
SKUPINA B

HellHouse

5:2

DannyCV

Bull 10:2 DannyCV
DannyCV 0:6 HellHouse
Štyrák 10:0 DannyCV
imagePeTrix 5:0 DannyCV
DannyCV 1:6 imagePeTrix
imagePeTrix 5:4pp Bull
Bull 2:4 imagePeTrix
imagePeTrix          5:1 Matto
Matto 9:2 imagePeTrix      
imagePeTrix 3:0 HellHouse
HellHouse 3:2 Matto
HellHouse 2:1 Bull
Matto 3:1 DannyCV
Matto 5:1 DannyCV
Matto 7:1 Bull
Hellhouse 5:6 Matto
SKUPINA C
imageSahibs 3:5 Miki
Miki 3:2 imageSahibs
Skamik 10:1 imageSahibs

Skamik

2:1SN

Miki

Miki 8:4 Skamik
John 4:0 Miki 
   Skamik  3:5 John 
   Skamik  4:7

John

Skamik

6:2

David7
Miki 1:6 John
Miki 1:5 David7
Miki 2:4 David7
imageSahibs 3:2pp David7
Skamik 4:3pp David7
David7 4:1 imageSahibs
John 5:2 imageSahibs

                             

 

   

 

PAVOUK FINÁLOVÉHO TURNAJE LIGY MISTRŮ
Hraje se na 2 zápasy,přičemž skóre z obou zápasů se sčítá.Kdyby se však stalo,že po dvou zápasech bude počet branek nerozhodný,rozhodne třetí utkání!
Finále se hraje na jeden mač!
 

Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                   
            image
 Tappara Tamperen     1   0  
 
  Liberec     10   3    
 Liberec 3 4  
 
  Hc Slovan Ustečti Lvi 4 5    
Lokomotiv Jaroslavl 3 5  
 
Hc Slovan Ustečti Lvi 4 6p    

Hc Slovan Ustečti Lvi

2
 
  image  Vítkovice Steel 9
  Znojmo 4 4  
  image
 Mountfield.Č.Budejovice 3 2    
  Znojmo 4 2  
 
  image  Vítkovice Steel 6 5    
image  Vítkovice Steel 7 5  
 
Sparta Praha 2 4    

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
image
 

15.ročník

 
 

Přihlásit se může kdokoliv.Budeme rádi,když nás bude co nejvíce.Týmy si můžete vybírat ze všech evropských lig ve hře.Povinností je být napojen na hamachi síti:

Název: 2.Skamik      Heslo: skamik

15.ročník ligy mistrů rozlosován,můžete hrát!
Výsledky se píšou do fóra.Postupují první dva týmy ve skupině + nejlepší 2 týmy ze třetích míst!

 


Prozatím sháníme účastníky,pozdějí proběhne online losování,které probíhá na hamachi síti.

PRAVIDLA: Ve skupině odehraje každý hráč 2 zápasy s každým - doma-venku.Další herní plán přinesem dle počtu přihlášených!!!

 
      Zkušenosti ve Skamik lize    
CZE Sparta Praha Radek Matador    
RUS Atlant Mytišči Rapír Matador    
RUS Avangard Omsk Tomee Matador    
CZE ČSOB Pardubice Štyrák Nováček    
RUS AK Bars Kazaň Miki Dlouholetý hráč    
CZE Vítkovice Steel David9 Dlouholetý hráč    
FIN Karpat Oulu Hellhouse Dlouholetý hráč    
SWE Timra IK Skamik Matador    
FIN Jokerit Helsinky Bořek Dlouholetý hráč    
RUS Dynamo Moskva Patrik Elvis Nováček    
RUS CSKA Moskva Matto Dlouholetý hráč    
SWE MODO Hockey Danny Dlouholetý hráč    
RUS Lokomotiv Jaroslavl Mádl Matador    
CZE Karlovy Vary Solnička Nováček    
SWE Frolunda Indians Jorge66 Dlouholetý hráč    

GROUPS
Červenou barvou jsou označeni 2 postupující do play off ze třetích míst!!

A
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. David9 8 6 2 0 0 65:18 22
2. Tomee 8 5 1 1 1 46:25 18
3. Miki 8 4 0 2 2 32:26 14
4. Solnička 8 1 0 0 7 16:56 3
5. Patrik Elvis 8 1 0 0 7 14:48 3
 
Miki 5:2   5:2 Patrik Elvis
Tomee   5:4p   4:0 Miki
Patrik Elvis 2:7   0:5 Tomee
David9 4:1   15:1 Patrik Elvis
David9   5:4p   11:3 Tomee
Solnička 2:9   2:10 David9
Patrik Elvis 4:2   2:5 Solnička
Miki 1:6     4:5p David9
Solnička 2:7   0:6 Miki
Tomee 9:2   9:1 Solnička
A
         
B
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Rapír 8 4 1 1 2 40:22 15
2. Matto 7 4 1 1 1 31:21 15
3. Skamik 8 4 1 0 3 24:28 14
4. Danny 6 1 0 2 3 21:26 5
5. Štyrák 5 0 1 0 4 8:27 2
 
Skamik 5:4   1:6 Danny
Rapír   3:4p   14:1 Štyrák
Matto 4:2   3:4 Rapír
Skamik 3:0   3:1 Štyrák
Štyrák 2:4   -:- Matto
Rapír 1:3   6:2 Skamik
Danny 2:6     3:4n Rapír
Štyrák -:-   -:- Danny
Matto   4:5p   6:2 Skamik
Danny 3:6     3:4p Matto
B
         
C
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Radek 7 5 1 1 0 42:25 18
2. Jorge66 8 4 0 0 4 29:26 12
3. Bořek 8 3 1 1 3 32:36 12
4. Mádl 7 3 0 0 4 24:30 9
5. Hellhouse 8 1 1 1 5 30:40 6
 
Radek 8:4   -:- Mádl
Hellhouse 1:6   5:2 Mádl
Bořek 4:11     3:4p Radek
Jorge66 4:1   7:5 Hellhouse
Jorge66 1:2   7:3 Mádl
Radek 3:1   5:3 Jorge66
Mádl 4:8   3:0 Bořek
Hellhouse 4:5     4:5p Bořek
Bořek 1:3   6:3 Jorge66
Hellhouse 4:6     6:5p Radek
C
         
         
         

PAVOUK FINÁLOVÉHO TURNAJE LIGY MISTRŮ
Hraje se na 2 zápasy,přičemž skóre z obou zápasů se sčítá.Kdyby se však stalo,že po dvou zápasech bude počet branek nerozhodný,rozhodne třetí utkání!
Finále se hraje na jeden mač!
 

Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                   
           
image
Atlant Mytišči 6 8  
 
CSKA Moskva 3 2    
Atlant Mytišči 6 3  
 
  Avangard Omsk 2 4    
Avangard Omsk 4 4  
 
Frolunda Indians 3 3    

Atlant Mytišči

6
 
  Vítkovice Steel 1
Vítkovice Steel 9 16  
 
image
Timra IK 1 0    
Vítkovice Steel     K
 
  Sparta Praha        
Sparta Praha 6 1  
 
AK Bars Kazaň 3 2    

 
 

 

 
 
 
 
 
image
 

14.ročník

 
 

Přihlásit se může kdokoliv.Budeme rádi,když nás bude co nejvíce.Týmy si můžete vybírat ze všech evropských lig ve hře.Povinností je být napojen na hamachi síti: 096-610-532 skamik0.
Prozatím sháníme účastníky,pozdějí proběhne online losování,které probíhá na hamachi síti.

PRAVIDLA: Ve skupině odehraje každý hráč 2 zápasy s každým - doma-venku.Do vyřazovacích bojů postupují přímo vítězové skupin a týmy z druhých míst!

 
Sparta Praha Radek     Avangard Omsk Miki
Atlant Mytišči Rapír     Lokomotiv Jaroslavl Bořek
Adler Manheim Hellhouse     SKA Petrohrad Blazman
Jokerit Helsinky Tomee      Timra IK Skamik
CSKA Moskva Joske9     AK Bars Kazaň Erik
Dynamo Moskva Adrian     ČSOB Pardubice Hossa
Oceláři Třinec Huda     Verva Litvínov DannyCV
           

Groups

Group A   Group B   Group C   Group D
Jokerit Helsinky Tomee   Timra IK Skamik   Sparta Praha Radek   Atlant Mytišči Rapír
SKA Petrohrad Blazman   CSKA Moskva Joske9   Oceláři Třinec     Dynamo Moskva Váňa
Avangard Omsk Miki   Verva Litvínov DannyCV   AK Bars Kazaň Erik   ČSOB Pardubice Mishulak
Adler Manheim Hellhouse   Lokomotiv Jaroslavl Bořek           Frolunda Jorge
                         
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. SKA 6 4 0 0 2 27:19 12
2. Omsk 6 2 2 0 2 19:20 10
3. Jokerit 6 2 0 1 3 25:28 7
4. Adler 6 2 0 1 3 16:20 7
      00 00 00 00 00    
 
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Jaroslavl 6 6 0 0 0 45:8 18
2. Timra 6 3 0 0 3 27:23 9
3. CSKA 6 3 0 0 3 20:18 9
4. Verva 6 0 0 0 6 3:52 0
      00 00 00 00 00    
 
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Sparta 4 4 0 0 0 29:6 12
2. Kazaň 4 0 1 1 2 10:22 3
3. Třinec 4 0 1 1 2 10:21 3
4.                  
      00 00 00 00 00    
 
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Atlant 5 3 1 0 1 26:15 11
2. Frolunda 5 2 1 1 1 29:25 9
3. Pardubice 5 2 0 0 3 16:25 6
4. Dynamo 5 1 0 1 3 20:26 4
      00 00 00 00 00    
             
Jokerit
Helsinky
7:4   Avangard
Omsk
Avangard
Omsk
4:3 p Jokerit
Helsinky
Avangard
Omsk
4:2   Adler
Manheim
Adler
Manheim
1:2 n Avangard
Omsk
Adler
Manheim
4:3   SKA
Petrohrad
SKA
Petrohrad
4:2   Adler
Manheim
Jokerit
Helsinky
5:6   SKA
Petrohrad
SKA
Petrohrad
7:3   Jokerit
Helsinky
Avangard
Omsk
4:0   SKA
Petrohrad
SKA
Petrohrad
7:1   Avangard
Omsk
Adler
Manheim
3:5   Jokerit
Helsinky
Jokerit
Helsinky
2:4   Adler
Manheim
 
Verva
Litvínov
0:9   Lokomotiv
Jaroslavl
Lokomotiv
Jaroslavl
15:0   Verva
Litvínov
Lokomotiv
Jaroslavl
4:3   CSKA
Moskva
CSKA
Moskva
2:5   Lokomotiv
Jaroslavl
CSKA
Moskva
3:5   IK
Timra
IK
Timra
4:6   CSKA
Moskva
Verva
Litvínov
1:6   IK
Timra
IK
Timra
9:1   Verva
Litvínov
Lokomotiv
Jaroslavl
8:1   IK
Timra
IK
Timra
2:4   Lokomotiv
Jaroslavl
CSKA
Moskva
7:1   Verva
Litvínov
Verva
Litvínov
0:6   CSKA
Moskva
 
Sparta
Praha
10:3   AK Bars
Kazaň
AK Bars
Kazaň
0:5   Sparta
Praha
    -:-      
    -:-      
    -:-      
    -:-      
Sparta
Praha
5:0   Oceláři
Třinec
Oceláři
Třinec
3:9   Sparta
Praha
AK Bars
Kazaň
4:3 p Oceláři
Třinec
Oceláři
Třinec
4:3 p AK Bars
Kazaň
    -:-      
    -:-      
 
Atlant
Mytišči
4:1   Dynamo
Moskva
Dynamo
Moskva
-:-   Atlant
Mytišči
Dynamo
Moskva
1:4   ČSOB
Pardubice
ČSOB
Pardubice
4:8   Dynamo
Moskva
Atlant
Mytišči
2:3   ČSOB
Pardubice
ČSOB
Pardubice
2:8   Atlant
Mytišči
i
Indians
Frolunda
6:7 p Atlant
Mytišči
Atlant
Mytišči
5:3   Indians
Frolunda
Indians
Frolunda
7:4   Dynamo
Moskva
Dynamo
Moskva
6:7 n Indians
Frolunda
Indians
Frolunda
-:-   ČSOB
Pardubice
ČSOB
Pardubice
3:6   Indians
Frolunda
                     
 

PAVOUK FINÁLOVÉHO TURNAJE LIGY MISTRŮ
Hraje se na 2 zápasy,přičemž skóre z obou zápasů se sčítá.Kdyby se však stalo,že po dvou zápasech bude počet branek nerozhodný,rozhodne třetí utkání!
Finále se hraje na jeden mač!
 

Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                   
           
image
SKA Petrohrad 5 3  
 
Frolunda Indians 2 1    
SKA Petrohrad 4 2 2
 
  Atlant Mytišči 1 5 5  
Atlant Mytišči 3 7  
 
Timra IK 0 1    
Atlant Mytišči 5
 
  Sparta Praha 3
Avangard Omsk 3 2  
 
image
Lokomotiv Jaroslavl 1 3    
Avangard Omsk 3 1  
 
  Sparta Praha 1 5    
Sparta Praha 4 3  
 
AK Bars Kazaň 0 0    
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
image
 

13.ročník

 
 

Přihlásit se může kdokoliv.Budeme rádi,když nás bude co nejvíce.Týmy si můžete vybírat ze všech evropských lig ve hře.Povinností je být napojen na hamachi síti: 096-610-532 skamik0.
Prozatím sháníme účastníky,pozdějí proběhne online losování,které probíhá na hamachi síti.

PRAVIDLA: Ve skupině odehraje každý hráč 2 zápasy s každým - doma-venku.Do vyřazovacích bojů postupují přímo vítězové skupin a týmy z druhých míst!

 
Sparta Praha Radek     Avangard Omsk Miki
MODO Hockey Mishulak     Energie Karlovy Vary Smola14
Atlant Mytišči Rapír     CSKA Moskva Lucker
Eisbaren Berlín Hellhouse     Skelleftea Suvlo
Jokerit Helsinky Tomee     AK Bars Kazaň Erik
ERC Ingolstadt TeDDy     Grizzly Adams Wolfsburg Skamik
Verva Litvínov DannyCV     Karpat Oulu Crack
Frolunda Blazman     Lokomotiv Jaroslavl Bořek
               
  Náhradníci za neaktivní plejery          

Groups

Group A   Group B   Group C   Group D
Grizzly Adams Wolfsburg Skamik   Atlant Mytišči Rapír   Sparta Praha Radek   Jokerit Helsinky Tomee
Avangard Omsk Miki   AK Bars Kazaň Erik   Energie Karlovy Vary Smola14   MODO Hockey Mishulak
ERC Ingolstadt TeDDy   Eisbaren Berlín Hellhouse   Skelleftea Suvlo   Verva Litvínov DannyCV
Karpat Oulu Crack   CSKA Moskva Lucker   Frolunda Blazman   Lokomotiv Jaroslavl Bořek
                         
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Omsk 6 5 1 0 0 24:3 17
2. ERC 6 3 0 0 3 18:27 9
3. Wolfsburg 5 2 0 1 2 18:20 7
4. Oulu 5 0 0 0 5 3:13 0
      00 00 00 00 00    
 
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Mytišči 4 4 0 0 0 21:6 12
2. CSKA 4 4 0 0 0 27:13 12
3. Berlín 6 2 0 0 4 23:32 6
4. Kazaň 6 0 0 0 6 12:32 0
      00 00 00 00 00    
 
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Sparta 5 5 0 0 0 38:7 15
2. Frolunda 4 2 0 0 2 22:15 6
3. Skelleftea 5 1 0 0 4 5:24 3
4. K.Vary 4 1 0 0 3 2:21 3
      00 00 00 00 00    
 
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Lokomotiv 6 5 0 0 1 33:10 15
2. Jokerit 5 4 0 0 1 29:14 12
3. MODO 5 2 0 0 3 14:18 6
4. Verva 6 0 0 0 6 8:42 0
      00 00 00 00 00    
             
Grizzly
Wolfsburg
0:2   Avangard
Omsk
Avangard
Omsk
3:2 n Grizzly
Wolfsburg
Avangard
Omsk
7:0   ERC
Ingolstadt
ERC
Ingolstadt
0:5   Avangard
Omsk
ERC
Ingolstadt
2:1   Karpat
Oulu
Karpat
Oulu
0:2   ERC
Ingolstadt
Grizzly
Wolfsburg
2:1   Karpat
Oulu
Karpat
Oulu
-:-   Grizzly
Wolfsburg
Avangard
Omsk
3:0   Karpat
Oulu
Karpat
Oulu
1:4   Avangard
Omsk
ERC
Ingolstadt
7:6   Grizzly
Wolfsburg
Grizzly
Wolfsburg
8:7   ERC
Ingolstadt
 
Atlant
Mytišči
6:1   AK Bars
Kazaň
AK Bars
Kazaň
2:3   Atlant
Mytišči
AK Bars
Kazaň
1:7   Eisbaren
Berlín
Eisbaren
Berlín
5:3   AK Bars
Kazaň
Eisbaren
Berlín
5:9   CSKA
Moskva
CSKA
Moskva
7:3   Eisbaren
Berlín
Atlant
Mytišči
-:-   CSKA
Moskva
CSKA
Moskva
-:-   Atlant
Mytišči
AK Bars
Kazaň
2:5   CSKA
Moskva
CSKA
Moskva
6:3   AK Bars
Kazaň
Eisbaren
Berlín
1:6   Atlant
Mytišči
Atlant
Mytišči
6:2   Eisbaren
Berlín
 
Sparta
Praha
10:0   Karlovy
Vary
Karlovy
Vary
0:8   Sparta
Praha
Karlovy
Vary
0:3   AIK
Skelleftea
AIK
Skelleftea
0:2   Karlovy
Vary
AIK
Skelleftea
0:8   Frolunda
Indians
Frolunda
Indians
8:1   AIK
Skelleftea
Sparta
Praha
6:4   Frolunda
Indians
Frolunda
Indians
2:8   Sparta
Praha
Karlovy
Vary
-:-   Frolunda
Indians
Frolunda
Indians
-:-   Karlovy
Vary
AIK
Skelleftea
1:6   Sparta
Praha
Sparta
Praha
-:-   AIK
Skelleftea
 
Jokerit
Helsinky
5:3   MODO
Hockey
MODO
Hockey
-:-   Jokerit
Helsinky
MODO
Hockey
4:1   Verva
Litvínov
Verva
Litvínov
4:6   MODO
Hockey
Verva
Litvínov
0:5   Lokomotiv
Jaroslavl
Lokomotiv
Jaroslavl
11:1   Verva
Litvínov
Jokerit
Helsinky
7:6   Lokomotiv
Jaroslavl
Lokomotiv
Jaroslavl
3:1   Jokerit
Helsinky
MODO
Hockey
0:3   Lokomotiv
Jaroslavl
Lokomotiv
Jaroslavl
5:1   MODO
Hockey
Verva
Litvínov
1:5   Jokerit
Helsinky
Jokerit
Helsinky
11:1   Verva
Litvínov
                     
 

PAVOUK FINÁLOVÉHO TURNAJE LIGY MISTRŮ
Hraje se na 2 zápasy,přičemž skóre z obou zápasů se sčítá.Kdyby se však stalo,že po dvou zápasech bude počet branek nerozhodný,rozhodne třetí utkání!
Finále se hraje na jeden mač!
 

Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                   
           
image
Lokomotiv Jaroslavl 5 5  
 
Frolunda Indians 4 7    
Frolunda Indians 5 5
 
  Jokerit Helsinky 5 4  
Avangard Omsk 3 1  
 
Jokerit Helsinky 5 1    
Frolunda Indians 2
 
  Atlant Mytišči 9
Atlant Mytišči 3 3 K
 
image
ERC Ingolstadt 0 0    
Atlant Mytišči 2 8
 
  Sparta Praha 5 2  
Sparta Praha 3 3 K
 
CSKA Moskva 0 0    
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
image

12.ročník

 

Přihlásit se může kdokoliv.Budeme rádi,když nás bude co nejvíce.Týmy si můžete vybírat ze všech evropských lig ve hře.Povinností je být napojen na hamachi síti: 096-610-532 skamik0.
Prozatím sháníme účastníky,pozdějí proběhne online losování,které probíhá na hamachi síti.

PRAVIDLA: Ve skupině odehraje každý hráč 2 zápasy s každým - doma-venku.Do vyřazovacích bojů postupují přímo vítězové skupin a týmy z druhých míst!

 
Sparta Praha Radek     AK Bars Kazaň Fazzy
MODO Hockey Patrik     Ústečtí lvi Tomee
Lokomotiv Jaroslavl Igino     Karpat Oulu Danny
Timrå IK Miki     Avangard Omsk Junior
Slavia Praha Sawyer     Jokerit Helsinky Skamik
Linköpings HC Ganster     Severstal Cherepovets Rapír
Verva Litvínov Demy     Atlant Mytišči Lucker
Metallurg Magnitogorsk Blazman7     Hannover Scorpions SvaterCZ

 

Groups

Group A   Group B   Group C   Group D
Severstal Cherepovets Rapír   Sparta Praha Radek   Ústečtí lvi Tomee   Avangard Omsk Junior
Atlant Mytišči Lucker   AK Bars Kazaň Fazzy   Lokomotiv Jaroslavl Igino   Hannover Scorpions SvaterCZ
Linköpings HC Ganster   Slavia Praha Sawyer   Verva Litvínov Demy   Karpat Oulu Danny
Timrå IK Miki   Jokerit Helsinky Skamik   MODO Hockey Patrik   Metallurg Magnitogorsk Blazman7
                         
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Mytišči 6 5 0 1 0 34:18 16
2. Severstal 6 4 0 0 2 35:20 12
3. Timrå IK 4 0 1 0 3 6:16 2
4. Linköpings 4 0 0 0 4 8:29 0
      00 00 00 00 00    
 
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Jokerit 6 4 0 0 2 18:21 12
2. Kazaň 6 3 0 1 2 26:22 10
3. Sparta 6 2 1 0 3 25:24 8
4. Slavia 6 2 0 0 4 25:27 6
      00 00 00 00 00    
 
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. MODO 6 3 1 0 2 26:22 11
2. Jaroslavl 6 3 0 2 1 15:12 11
3. Ústí 6 3 1 0 2 26:24 11
4. Litvínov 6 1 0 0 5 17:26 3
      00 00 00 00 00    
 
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Omsk 6 6 0 0 0 23:8 18
2. Oulu 4 1 0 0 3 11:17 3
3. Metallurg 4 1 0 0 3 10:19 3
4. Hannover 2 0 0 0 2 3:11 0
      00 00 00 00 00    
             
Severstal
Cherepovets
6:7   Atlant
Mytišči
Atlant
Mytišči
7:4   Severstal
Cherepovets
Atlant
Mytišči
4:2   HC
Linkopings
HC
Linkopings
0:9   Atlant
Mytišči
HC
Linkopings
-:-   IK
Timra
IK
Timra
-:-   HC
Linkopings
Severstal
Cherepovets
5:0   IK
Timra
IK
Timra
0:4   Severstal
Cherepovets
Atlant
Mytišči
5:3   IK
Timra
IK
Timra
3:2 P Atlant
Mytišči
HC
Linkopings
1:6   Severstal
Cherepovets
Severstal
Cherepovets
10:5   HC
Linkopings
 
Sparta
Praha
6:5 P AK Bars
Kazaň
AK Bars
Kazaň
7:5   Sparta
Praha
AK Bars
Kazaň
4:3   Slavia
Praha
Slavia
Praha
6:5   AK Bars
Kazaň
Slavia
Praha
5:6   Jokerit
Helsinky
Jokerit
Helsinky
5:4   Slavia
Praha
Sparta
Praha
5:2   Jokerit
Helsinky
Jokerit
Helsinky
3:2   Sparta
Praha
AK Bars
Kazaň
4:0   Jokerit
Helsinky
Jokerit
Helsinky
2:1   AK Bars
Kazaň
Slavia
Praha
5:2   Sparta
Praha
Sparta
Praha
5:2   Slavia
Praha
 
Ústečtí
lvi
3:2 P Lokomotiv
Jaroslavl
Lokomotiv
Jaroslavl
3:4   Ústečtí
lvi
Lokomotiv
Jaroslavl
3:2   Verva
Litvínov
Verva
Litvínov
0:4   Lokomotiv
Jaroslavl
Verva
Litvínov
3:7   MODO
Hockey
MODO
Hockey
5:4   Verva
Litvínov
Ústečtí
lvi
8:5   MODO
Hockey
MODO
Hockey
6:4   Ústečtí
lvi
Lokomotiv
Jaroslavl
1:0   MODO
Hockey
MODO
Hockey
3:2 P Lokomotiv
Jaroslavl
Verva
Litvínov
5:2   Ústečtí
lvi
Ústečtí
lvi
5:3   Verva
Litvínov
 
Avangard
Omsk
6:1   Hannover
Scorpions
Hannover
Scorpions
2:5   Avangard
Omsk
Hannover
Scorpions
-:-   Karpat
Oulu
Karpat
Oulu
-:-   Hannover
Scorpions
Karpat
Oulu
4:2   Metallurg
Magnitog
Metallurg
Magnitog
3:2   Karpat
Oulu
Avangard
Omsk
7:1   Metallurg
Magnitog
Metallurg
Magnitog
4:6   Avangard
Omsk
Hannover
Scorpions
-:-   Metallurg
Magnitog
Metallurg
Magnitog
e
-:-   Hannover
Scorpions
Karpat
Oulu
1:5   Avangard
Omsk
Avangard
Omsk
7:4   Karpat
Oulu
                     
 

PAVOUK FINÁLOVÉHO TURNAJE LIGY MISTRŮ
Hraje se na 2 zápasy,přičemž skóre z obou zápasů se sčítá.Kdyby se však stalo,že po dvou zápasech bude počet branek nerozhodný,rozhodne třetí utkání!
Finále se hraje na jeden mač!
 

Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                   
           
image
Avangard Omsk 3 1  
 
Lokomotiv Jaroslavl 1 0    
Avangard Omsk 3 4
 
  MODO Hockey 7 1  
MODO Hockey 4 3 K
 
Karpat Oulu 5 0    
MODO Hockey 6
 
  Severstal Cherepovets 7
Atlant Mytišči 6 4  
 
image
AK Bars Kazaň 4 2    
Atlant Mytišči 3 4
 
  Severstal Cherepovets 5 6  
Jokerit Helsinky 5 3  
 
Severstal Cherepovets 6 4    
 
 
 
 

 
 

 

 
 
image
 
 
image

11.ročník

 

Přihlásit se může kdokoliv.Budeme rádi,když nás bude co nejvíce.Týmy si můžete vybírat ze všech evropských lig ve hře.Povinností je být napojen na hamachi síti: 175-644-372 skamik0.
Prozatím sháníme účastníky,pozdějí proběhne online losování,které probíhá na hamachi síti.

PRAVIDLA: Ve skupině odehraje každý hráč 2 zápasy s každým - doma-venku.Do vyřazovacích bojů postupují přímo vítězové skupin a nejlepší 4 celky z ostatních míst!!

 

NASAZENÉ TÝMY:MODO Hockey,Sparta Praha,AK Bars Kazaň,Ústečtí lvi

NENASAZENÉ TÝMY: Espoo Blues,Avangard Omsk,Frolunda,Škoda Plzeň,Karlovy Vary,SKA Petrohrad,Karpat Oulu,Pardubice,EV Duisburg,Slavia Praha

 

Groups

Group A   Group B   Group C   Group D
Ústečtí lvi Tomee   Sparta Praha Radek   AK Bars Kazaň Podysek   MODO Hockey Rapír
Karpat Oulu Berry   Škoda Plzeň Igino18   Frolunda Indians Miki   Bílí tygři Liberec Lukman868
Slavia Praha Desto25   Espoo Blues Skamik   Karlovy Vary Thomas   Avangard Omsk Danny
Pardubice Patrik   SKA Petrohrad AR8            
                         
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Ústí 6 4 1 1 0 36:18 15
2. Pardubice 6 4 1 1 0 33:18 15
3. Slavia 4 0 0 0 4 8:16 0
4. Oulu 4 0 0 0 4 4:29 0
      00 00 00 00 00    
 
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Espoo 6 4 2 0 0 24:14 16
2. Sparta 6 3 1 1 1 33:17 12
3. Petrohrad 6 1 0 1 4 5:18 4
4. Plzeň 6 0 1 2 3 13:26 4
      00 00 00 00 00    
 
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. Kazaň 4 4 0 0 0 21:7 12
2. Frolunda 6 3 0 0 3 17:16 9
3. K.Vary 4 0 0 0 4 3:18 0
                   
      00 00 00 00 00    
 
    Z V Vp Pp P SKORE B
1. MODO 6 4 1 0 1 23:14 14
2. Omsk 6 4 0 1 1 26:15 13
3. Liberec 6 0 0 0 6 7:27 0
                   
      00 00 00 00 00    
             
Ústečtí
lvi
14:3   Karpat
Oulu
Karpat
Oulu
0:5   Ústečtí
lvi
Karpat
Oulu
-:-   Slavia
Praha
Slavia
Praha
-:-   Karpat
Oulu
Slavia
Praha
3:4   HC
Pardubice
HC
Pardubice
7:2   Slavia
Praha
Ústečtí
lvi
7:6 p HC
Pardubice
HC
Pardubice
6:5 p Ústečtí
lvi
Karpat
Oulu
0:3   HC
Pardubice
HC
Pardubice
7:1   Karpat
Oulu
Slavia
Praha
2:3   Ústečtí
lvi
Ústečtí
lvi
2:1   Slavia
Praha
 
Sparta
Praha
8:1   Škoda
Plzeň
Škoda
Plzeň
5:6 p Sparta
Praha
Škoda
Plzeň
1:4   Espoo
Blues
Espoo
Blues
4:3 n Škoda
Plzeň
Espoo
Blues
2:0   SKA
Petrohrad
SKA
Petrohrad
1:3   Espoo
Blues
Sparta
Praha
6:0   SKA
Petrohrad
SKA
Petrohrad
0:4   Sparta
Praha
Škoda
Plzeň
1:3   SKA
Petrohrad
SKA
Petrohrad
1:2 p Škoda
Plzeň
Espoo
Blues
5:4   Sparta
Praha
Sparta
Praha
5:6 n Espoo
Blues
 
AK Bars
Kazaň
3:1   Frolunda Indians
Frolunda Indians 2:5   AK Bars
Kazaň
AK Bars
Kazaň
6:3   Frolunda Indians
Frolunda Indians 3:0   Karlovy
Vary
Karlovy
Vary
2:4   Frolunda Indians
Frolunda Indians 4:0   Karlovy
Vary
Karlovy
Vary
-:-   AK Bars
Kazaň
AK Bars
Kazaň
7:1   Karlovy
Vary
Karlovy
Vary
-:-   AK Bars
Kazaň
 
MODO
Hockey
3:2   Avangard
Omsk
Avangard
Omsk
3:4 p MODO
Hockey
MODO
Hockey
4:6   Avangard
Omsk
Avangard
Omsk
5:0   Bílí tygři
Liberec
Bílí tygři
Liberec
3:6   Avangard
Omsk
Avangard
Omsk
4:1   Bílí tygři
Liberec
Bílí tygři
Liberec
0:2   MODO
Hockey
MODO
Hockey
6:2   Bílí tygři
Liberec
Bílí tygři
Liberec
1:4   MODO
Hockey
                     
 

PAVOUK FINÁLOVÉHO TURNAJE LIGY MISTRŮ
Hraje se na 2 zápasy,přičemž skóre z obou zápasů se sčítá.Kdyby se však stalo,že po dvou zápasech bude počet branek nerozhodný,rozhodne třetí utkání!
Finále se hraje na jeden mač!
 

Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                   
           
image
AK Bars Kazaň 7 6  
 
Frolunda Indians 1 2    
AK Bars Kazaň 5 5
 
  Pardubice 4 4  
Espoo Blues 1 6  
 
Pardubice 6 7    
AK Bars Kazaň 3
 
  MODO Hockey 8
MODO Hockey 2 7  
 
image
Avangard Omsk 3 4    
MODO Hockey 8 6
 
  Ústečtí lvi 9 4  
Ústečtí lvi 6 4  
 
Sparta Praha 2 5    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
image
 
 
image

10.ročník

 

Přihlásit se může kdokoliv.Budeme rádi,když nás bude co nejvíce.Týmy si můžete vybírat ze všech evropských lig ve hře.Povinností je být napojen na hamachi síti: 175-644-372 skamik0.
Prozatím sháníme účastníky,pozdějí proběhne online losování,které probíhá na hamachi síti.

PRAVIDLA: Ve skupině odehraje každý hráč 2 zápasy s každým - doma-venku.Do vyřazovacích bojů postupují přímo vítězové skupin a nejlepší 4 celky z ostatních míst!!

 

Groups

Group A   Group B   Group C   Group D
AK Bars Kazaň Podysek   MODO Hockey Rapír   HC Sparta Praha Radek   HC Ústečtí lvi Tomee
HC Vítkovice Steel Bleskovec   Amur Chabarovsk Skamik   Adler Manheim Patrik   HC Slavia Praha Desto15
SKA Petrohrad Igino18   HC Škoda Plzeň Thomas   Salavat Julaev Ufa Miki   Avangard Omsk Danny
                     
    Z V Vvp PvP P SKORE B
1. Kazaň 4 4 0 0 0 20:11 12
2. Steel 4 2 0 0 2 19:12 6
3. SKA 4 0 0 0 4 5:21 0
    00 00 00 00 00 00:00  
 
    Z V Vvp PvP P SKORE B
1. MODO 4 3 0 1 0 17:9 10
2. Amur 4 1 1 0 2 4:9 5
3. Plzeň 4 1 0 0 3 6:14 3
    00 00 00 00 00 00:00  
 
    Z V Vvp PvP P SKORE B
1. Sparta 4 3 0 1 0 20:16 10
2. Manheim 4 2 1 0 1 17:11 8
3. Ufa 4 0 0 0 4 12:22 0
    00 00 00 00 00 00:00  
 
    Z V Vvp PvP P SKORE B
1. Omsk 4 3 0 0 1 18:14 9
2. Ústí 3 2 0 0 1 11:8 6
3. Slavia 3 0 0 0 3 6:13 0
    00 00 00 00 00 00:00  
             
AK Bars
Kazaň
5:3   SKA
Petrohrad
SKA Petrohrad 1:4   AK Bars
Kazaň
HC Vítkovice Steel 6:0   SKA
Petrohrad
SKA
Petrohrad
1:6   HC Vítkovice Steel
AK Bars
Kazaň
4:2   HC Vítkovice Steel
HC Vítkovice Steel 5:7   AK Bars
Kazaň
 
HC Škoda
Plzeň
3:2   Amur Chabarovsk
Amur Chabarovsk 5:2   HC Škoda
Plzeň
HC Škoda
Plzeň
1:3   MODO
Hockey
MODO
Hockey
4:0   HC Škoda
Plzeň
Amur Chabarovsk 3:6   MODO
Hockey
MODO
Hockey
4:5 P Amur Chabarovsk
 
HC Sparta
Praha
4:2   Adler
Manheim
Adler
Manheim
5:4 N HC Sparta
Praha
HC Sparta
Praha
6:5   Salavat Julaev Ufa
Salavat Julaev Ufa 4:6   HC Sparta
Praha
Adler
Manheim
4:2   Salavat Julaev Ufa
Salavat Julaev Ufa 1:6   Adler
Manheim
 
HC Ústečtí
lvi
3:6   Avangard
Omsk
Avangard
Oms
2:5   HC Ústečtí
lvi
HC Ústečtí
lvi
-:-   HC Slavia
Praha
HC Slavia
Praha
0:3   HC Ústečtí
lvi
Avangard
Omsk
4:3   HC Slavia
Praha
HC Slavia
Praha
3:6   Avangard
Omsk
                     
 

PAVOUK FINÁLOVÉHO TURNAJE LIGY MISTRŮ
Hraje se na 2 zápasy,přičemž skóre z obou zápasů se sčítá.Kdyby se však stalo,že po dvou zápasech bude počet branek nerozhodný,rozhodne třetí utkání!
Finále se hraje na jeden mač!
 

Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                   
           
image
AK Bars Kazaň 8 8  
 
Adler Manheim 3 3    
AK Bars Kazaň 5 5
 
  MODO Hockey 4 3  
MODO Hockey 0 0 K
 
HC Vítkovice Steel 0 0    
AK Bars Kazaň 7
 
  HC Sparta Praha 3
HC Sparta Praha 4 4  
 
image
Amur Chabarovsk 3 1    
HC Sparta Praha 7 4
 
  HC Ústečtí lvi 5 3  
Avangard Omsk 4 2  
 
HC Ústečtí lvi 3 4    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Liga mistrů - 9.ročník

Zájemci registrovat se můžete v diskuzním foru.Vybírat můžete z pěti evropských lig.Z české,německé,finské,švédské a ruské ligy.Každý hráč ,který se registruje se musí napojit na hamachi síť:

Název: 175-644-372  heslo: skamik0

HRACÍ SYSTÉM

Přihlásilo se nám prozatím 18 hráčů.Ti budou rozděleni do košů dle národností jejich vybraných týmů.Ve skupině odehrají dva zápasy s každým - doma,venku.Do bojů o pohár,který se nazývá European trophy postoupí přímo vítězové skupin a nejlepší čtyři hráči ze druhých míst.Poté budeme pokračovat play off systémem.Později upřesníme!!!

 

PAVOUK FINÁLOVÉHO TURNAJE LIGY MISTRŮ
Hraje se na 2 zápasy,přičemž skóre z obou zápasů se sčítá.Kdyby se však stalo,že po dvou zápasechbude počet branek nerozhodný,rozhodne třetí utkání!
Finále se hraje na jeden mač!
 

Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                   
           
image
image HC Vítkovice Steel 3 4  
 
Atlant Mytišči 2 1    
image HC Vítkovice Steel 3 6
 
  image MODO Hockey 4 0  
image MODO Hockey 7 5 4
 
image Jokerit Helsinky 6 6 1  
image HC Vítkovice Steel 3
 
  HC Sparta Praha 1
HC Sparta Praha 3 5  
 
image
Frankfurt Lions 2 3    
HC Sparta Praha 7 4
 
  image Adler Manheim 1 6  
image Adler Manheim 8 K  
 
image ERC Ingolstadt 5      
 
 
TABULKA NA 5. AŽ 8. POSTUPOVÉM MÍSTĚ
 
 
5 image ERC Ingolstadt Deluca27 8 5 2 0 1 37:24 19
6 image Jokerit Helsinky Ephixa 5 3 0 1 1 24:24 10
7 Atlant Mytišči NTB 5 3 0 0 2 20:22 9
8 Frankfurt Lions Skamik 6 0 2 2 2 24:27 6
9 HC Sparta Praha Radek 6 1 1 1 3 21:24 6
10 Skelleftea AIK Danny 6 2 0 0 4 10:17 6
11 Lukko Rauma Blazman7 4 2 0 0 2 16:12 6
                   
                   
                   
                   
      00 00 00 00 00 00:00 00
 
A B
      Z V VP PP P SCORE B
1 image HC Vítkovice Steel Bleskovec 7 6 1 0 0 33:11 20
2 Lokomotiv Jaroslavl   5 3 0 0 2 16:13 9
3 Skelleftea AIK Danny 6 2 0 0 4 10:17 6
4 Avangard Omsk Woldemort 3 0 0 1 2 6:13 1
5 image Farjestadt BK Felas 3 0 0 0 3 1:12 0
      00 00 00 00 00 00:00 00
Lokomotiv Jaroslavl 4:3   Skelleftea AIK
Skelleftea AIK 0:4   Lokomotiv Jaroslavl
image HC Vítkovice Steel 2:0   Skelleftea AIK
Skelleftea AIK 2:7   HC Vítkovice Steel image
Lokomotiv Jaroslavl 1:4   HC Vítkovice Steel image
image HC Vítkovice Steel 4:3   Lokomotiv Jaroslavl
image HC Vítkovice Steel 3:2 P Avangard Omsk
Avangard Omsk 2:6   HC Vítkovice Steel image
Lokomotiv Jaroslavl 4:2   Avangard Omsk
Skelleftea AIK 2:0   Farjestadt BK image
image Farjestadt BK 0:3   Skelleftea AIK
image HC Vítkovice Steel 7:1   Farjestadt BK image
           
           
           
           
           
      Z V VP PP P SCORE B
1 image MODO Hockey Rapír 8 7 0 1 0 43:19 22
2 image ERC Ingolstadt Deluca27 8 5 2 0 1 37:24 19
3 Lukko Rauma Blazman7 4 2 0 0 2 16:12 6
4 image PSG Zlín Vanty 4 0 0 1 3 7:24 1
5 HC Škoda Plzeň Thomas 6 0 0 0 6 4:25 0
      00 00 00 00 00 00:00 00
image MODO Hockey 6:1   PSG Zlín image
image MODO Hockey 6:3   Lukko Rauma
Lukko Rauma 4:6   MODO Hockey image
HC Škoda Plzeň 0:6   Lukko Rauma
Lukko Rauma 3:0   HC Škoda Plzeň
image MODO Hockey 2:0   HC Škoda Plzeň
HC Škoda Plzeň 3:6   MODO Hockey image
image ERC Ingolstadt 6:5   Lukko Rauma
Lukko Rauma 2:4   ERC Ingolstadt image
image ERC Ingolstadt 4:0   PSG Zlín image
image PSG Zlín 6:7 P ERC Ingolstadt image
image MODO Hockey 7:0   PSG Zlín image
image MODO Hockey 5:2   ERC Ingolstadt image
image ERC Ingolstadt 6:5 P MODO Hockey image
image ERC Ingolstadt 4:0   HC Škoda Plzeň
HC Škoda Plzeň 1:4   ERC Ingolstadt image
   
C D
      Z V VP PP P SCORE B
1 AK Bars Kazaň Mádl 5 3 1 0 1 24:18 11
2 image Jokerit Helsinky Ephixa 5 3 0 1 1 24:24 10
3 Frankfurt Lions Skamik 6 0 2 2 2 24:27 6
4 HC Sparta Praha Radek 6 1 1 1 3 21:24 6
      00 00 00 00 00 00:00 00
 
AK Bars Kazaň 5:3   Frankfurt Lions
Frankfurt Lions 5:6 P AK Bars Kazaň
HC Sparta Praha 3:2   AK Bars Kazaň
AK Bars Kazaň 3:2   HC Sparta Praha
Frankfurt Lions 3:4 P HC Sparta Praha
HC Sparta Praha 4:5 P Frankfurt Lions
AK Bars Kazaň 8:5   Jokerit Helsinky image
image Jokerit Helsinky 4:3   HC Sparta Praha
HC Sparta Praha 5:7   Jokerit Helsinky image
Frankfurt Lions 5:4 N Jokerit Helsinky image
image Jokerit Helsinky 3:4   Frankfurt Lions
      Z V VP PP P SCORE B
1 image Adler Manheim Patrik 5 3 0 0 2 30:18 9
2 Atlant Mytišči NTB 5 3 0 0 2 20:22 9
3 Djurgardens IF Igino18 6 0 0 0 4 8:30 0
4 Ilves Tampereen   6 5 0 0 1 26:14 15
                   
      00 00 00 00 00 00:00 00
image Adler Manheim 3:5   Ilves Tampereen
Ilves Tampereen 4:3   Adler Manheim image
Djurgardens IF 0:3   Ilves Tampereen
Ilves Tampereen 4:0   Djurgardens IF
Atlant Mytišči 3:6   Ilves Tampereen
Atlant Mytišči 6:2   Djurgardens IF
Djurgardens IF 1:2   Atlant Mytišči
Ilves Tampereen 4:5   Atlant Mytišči
image Adler Manheim 12:3   Djurgardens IF
Djurgardens IF 2:3   Adler Manheim image
image Adler Manheim 9:4   Atlant Mytišči
   
1 koš   2 koš   3 koš   4 koš   5 koš
                           
HC Sparta Praha Radek   Atlant Mytišči NTB   Skelleftea AIK Danny   image ERC Ingolstadt Deluca27   Lokomotiv Jaroslavl  
image HC Vítkovice Steel Bleskovec   Avangard Omsk Woldemort   Djurgardens IF Igino18   image Adler Manheim Patrik   Ilves Tampereen  
HC Škoda Plzeň Thomas   AK Bars Kazaň Mádl   image MODO Hockey Rapír   Frankfurt Lions Skamik   Lukko Rauma Blazman7
HC Verva Litvínov Vojta   image PSG Zlín Vanty   image Farjestadt BK Miki   image Jokerit Helsinky Ephixa      
                           
                           
 
 
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
 
 
imageimageimageimage
 
PRAVIDLA EUROPEAN TROPHY
Libovolný počet týmů je nasazen do jedné společné skupiny.Každý se utká s každým jednou,kdo bude hrát doma a venku je na domluvě!
 
PRAVIDLA: OBTÍŽNOST - OBTÍŽNÁ , ČAS - 5 MINUT , ZAMĚŘENÍ - RUČNÍ , PRAVIDLA - MEZINÁRODNÍ
 
 8.ROČNÍK
 
    TÝM HRÁČ ZÁP V   VP   PP   P SKORE   B
1. image JOKERIT HELSINKY BLESKOVEC 14 12   0   0   2 70:27   36
2. image MODO HOCKEY RAPÍR 12 12   0   0   0 70:28   36
3. image ERC INGOLSTADT DELUCA27 15 7   3   1   4 46:44   28
4. HC SPARTA PRAHA RADEK 13 9   0   1   3 60:29   28
5. ATLANT MYTIŠČI NTB 14 7   1   1   5 60:46   24
6. MAGNITOGORSK BLAZMAN7 13 8   0   0   5 59:51   24
7. image HC MOUNTFIELD MICHAEL 12 6   2   0   4 36:33   22
8. AK BARS KAZAŇ DUFUS 11 7   0   1   3 46:25   22
                             
9. image FARJESTADS BK MIKI 12 3   2   1   6 33:32   14
10.