Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 03.08.2016 16:01:07 

Mistrovství světa

39. ročník

 

 

PLAY OFF - PAVOUK
 
  Čtvrtfinále                    
A1 Elajt    
B4 John       Semifinále
             
  Čtvrtfinále          
B2 Miki  
A3 Noni           Finále
                   
  Čtvrtfinále                  
B1 Rapír        
A4 Radek       Semifinále   Zápas o bronz
                   
  Čtvrtfinále                  
A2 AsteRix72  
B3 Smolko    

ZÁKLADNÍ SKUPINY

 

 

38. ročník

PLAY OFF - PAVOUK
 
  Čtvrtfinále                    
A1 Rapír 7  
B4 Blazman 3     Semifinále
      Rapír 5  
  Čtvrtfinále   PeTrix 6p  
B2 PeTrix 9
A3 Radek 2         Finále
              PeTrix 6
  Čtvrtfinále             Noni 1
B1 Petik 2      
A4 AsteRix72 5     Semifinále   Zápas o bronz
      AsteRix72 3   Rapír 4p
  Čtvrtfinále   Noni 6     AsteRix72 3
A2 Noni 2
B3 Hellhouse 1  

ZÁKLADNÍ SKUPINY
 
 

37. ročník

PLAY OFF - PAVOUK
 
  Čtvrtfinále                    
A1 PeTrix 4  
B4 Blazman 5     Semifinále
      Blazman 2  
  Čtvrtfinále   Rapír 10  
B2 Rapír 9
A3 Radek 5         Finále
              Rapír 3
  Čtvrtfinále             Noni 4
B1 Noni 5      
A4 Mravec_52 3     Semifinále   Zápas o bronz
      Noni 7   Blazman 4
  Čtvrtfinále   Borek 1     Borek 7
A2 Hammer 0
B3 Borek 3K  

ZÁKLADNÍ SKUPINY
 

 

36. ročník

PLAY OFF - PAVOUK
 
  Čtvrtfinále                    
A1 Rapír 8  
B4 Noni 4     Semifinále
      Rapír 6  
  Čtvrtfinále   Blazman 2  
B2 Váňa236 5
A3 Blazman 6         Finále
              Rapír 6
  Čtvrtfinále             Smolko 5
B1 Hammer 2      
A4 Smolko 9     Semifinále   Zápas o bronz
      Smolko 7       BlazmanVV 4
  Čtvrtfinále   PeTrix 6     PeTrix 5p
A2 Toledák 1
B3 PeTrix 3  

ZÁKLADNÍ SKUPINY

35. ročník

PLAY OFF - PAVOUK
 
  Čtvrtfinále                    
A1 Blazman 2  
B4 Miki 3p     Semifinále
      Miki 0  
  Čtvrtfinále   Hammer 9  
B2 Hammer 5
A3 Borek 2         Finále
              Hammer 2
  Čtvrtfinále             PeTrix 5
B1 AsteRix72 1      
A4 Rapir 2     Semifinále   Zápas o bronz
      Rapir 1   VVMiki 2
  Čtvrtfinále   PeTrix 5         Rapir 10
A2 Smolko 5
B3 PeTrix 6  

ZÁKLADNÍ SKUPINY

 

34. ročník

PLAY OFF - PAVOUK
 
  Čtvrtfinále                    
A1 Matto 9  
B4 JagyCZ 0     Semifinále
      Matto 3  
  Čtvrtfinále   Hammer 6  
B2 Radek 3
A3 Hammer 4         Finále
              Hammer 2
  Čtvrtfinále             PeTrix 6
B1 Miki 3      
A4 Smolko 4p     Semifinále   Zápas o bronz
      Smolko 1   Matto 0
  Čtvrtfinále   PeTrix 3     Smolko 3K
A2 PeTrix 6
B3 Blazman 3  
ZÁKLADNÍ SKUPINY
 
 
 

33. ročník

PLAY OFF - PAVOUK
 
  Čtvrtfinále                    
A1 Hammer 4  
B4 Radek 2     Semifinále
      Hammer 5  
  Čtvrtfinále   John 4  
B2 Matto 4
A3 John 10         Finále
              Hammer 4
  Čtvrtfinále             PeTrix 3p
B1 PeTrix 5      
A4 Hrefo 2     Semifinále   Zápas o bronz
      PeTrix 4   John 6
  Čtvrtfinále   Miki 1     Miki 2
A2 Borek 2
B3 Miki 3  
 
ZÁKLADNÍ SKUPINY
   
 

 

32. ročník

PLAY OFF - PAVOUK
 
  Čtvrtfinále                    
A1 Borek 5  
B4 Plexi 3     Semifinále
      Borek 4  
  Čtvrtfinále   Matto 3p  
B2 Matto 6
A3 Smolko 5         Finále
              Tomee 7
  Čtvrtfinále             Borek 3
B1 Radek 4      
A4 Miki 1     Semifinále   Zápas o bronz
      Radek 2   Radek 3
  Čtvrtfinále   Tomee 3p     Matto 2
A2 Tomee 7
B3 Badman 1  
 
 
ZÁKLADNÍ SKUPINY
   
 

31. ročník

PLAY OFF - PAVOUK
 
  Čtvrtfinále                    
A1 Tomee 5  
B4 Netopier 3     Semifinále
      Tomee 5  
  Čtvrtfinále   Váňa 2  
B2 Mádl 1
A3 Váňa 5         Finále
              Tomee 6
  Čtvrtfinále             Rapír 5
B1 Rapír 8      
A4 Radek 5     Semifinále   Zápas o bronz
      Rapír 8   Váňa 3 K
  Čtvrtfinále   Blazman 6     Blazman 0
A2 Blazman 11
B3 Matto 3  
V MS se v play off vracíme ke starému systému play off,kdy čtvrtfinále se nehraje v rámci skupiny,ale jako dříve.Skupina A proti skupině B!!!

ZÁKLADNÍ SKUPINY
   
SKUPINA A
 
 
30. ročník

PLAY OFF - PAVOUK
 
  Čtvrtfinále                    
A1 Rapír 5  
B4 Radek 2     Semifinále
      Rapír 3p  
  Čtvrtfinále   Blazman 4p  
B2 Mádl 4
A3 Blazman 7         Finále
              Blazman 4n
  Čtvrtfinále             Tomee 5n
B1 Tomee 13      
A4 Bořek 1     Semifinále   Zápas o bronz
      Tomee 6   Rapír 5
  Čtvrtfinále   Váňa 4     Váňa 6
A2 Hellhouse 2
B3 Váňa 4  
V MS se v play off vracíme ke starému systému play off,kdy čtvrtfinále se nehraje v rámci skupiny,ale jako dříve.Skupina A proti skupině B!!!

ZÁKLADNÍ SKUPINY
       
SKUPINA A
 
SKUPINA B
 
 
 

29. ročník

PLAY OFF - PAVOUK
 
  Čtvrtfinále                    
A1 Matto 7  
B4 Miki 4     Semifinále
      Matto 4  
  Čtvrtfinále   Váňa 2  
B2 Hellhouse 1
A3 Váňa 6         Finále
              Matto 1
  Čtvrtfinále             Mádl 5
B1 Radek 2      
A4 Rapír 7     Semifinále   Zápas o bronz
      Rapír 2   Váňa 2
  Čtvrtfinále   Mádl 4     Rapír 6
A2 Mádl 8
B3 Tomee 3  
 

 

ZÁKLADNÍ SKUPINY
   
 

 

28. ročník

PLAY OFF - PAVOUK
 
  Čtvrtfinále                    
A1 Mádl 4  
B4 Hellhouse 3     Semifinále
      Mádl 8  
  Čtvrtfinále   Tomee 6  
B2 Rapír 4P
A3 Tomee 5P         Finále
              Mádl 8
  Čtvrtfinále             Blazman 6
B1 Bořek 9      
A4 Skamik 2     Semifinále   Zápas o bronz
      Bořek 3   Tomee 4
  Čtvrtfinále   Blazman 5     Bořek 7
A2 Radek 0
B3 Blazman 1  
V MS se v play off vracíme ke starému systému play off,kdy čtvrtfinále se nehraje v rámci skupiny,ale jako dříve.Skupina A proti skupině B!!!

ZÁKLADNÍ SKUPINY
   
 
 

27. ročník

PLAY OFF - PAVOUK
 
  Čtvrtfinále                    
A1 Rapír 5  
B4 Danny 2     Semifinále
      Rapír 3  
  Čtvrtfinále   Mádl 4  
B2 Lucker 6
A3 Mádl 10         Finále
              Mádl 3P
  Čtvrtfinále             Bořek 4P
B1 Bořek 6      
A4 Tomee 3     Semifinále   Zápas o bronz
      Bořek 5   Rapír 7
  Čtvrtfinále   Blazman 3     Blazman 3
A2 Radek 3
B3 Blazman 5  
V MS se v play off vracíme ke starému systému play off,kdy čtvrtfinále se nehraje v rámci skupiny,ale jako dříve.Skupina A proti skupině B!!!

ZÁKLADNÍ SKUPINY
   
 
 
 

26. ročník

PLAY OFF - PAVOUK
 
  Čtvrtfinále                    
A1 Švédsko 1  
B4 USA 4     Semifinále
      USA 6  
  Čtvrtfinále   Slovensko 7  
B2 Kanada 4
A3 Slovensko 10         Finále
              Slovensko 8
  Čtvrtfinále             Rusko 12
B1 Rusko 8      
A4 Švýcarsko 4     Semifinále   Zápas o bronz
      Rusko 5P   USA 4
  Čtvrtfinále   Rakousko 4P     Rakousko 3
A2 Rakousko 3 K
B3 Finsko 0 K  
V MS se v play off vracíme ke starému systému play off,kdy čtvrtfinále se nehraje v rámci skupiny,ale jako dříve.Skupina A proti skupině B!!!

ZÁKLADNÍ SKUPINY
   
 
A

B

 

 
 

 

 

25. ročník

PLAY OFF - PAVOUK
 
  Čtvrtfinále                    
A1 Rapír 4  
B4 Miki 0     Semifinále
      Rapír 10  
  Čtvrtfinále   Tomee 3  
B2 Tomee 3
A3 Radek 1         Finále
              Rapír 7
  Čtvrtfinále             Junior 0
B1 Saywer 4      
A4 Patrik 9     Semifinále   Zápas o bronz
      Patrik 1   Tomee 8
  Čtvrtfinále   Junior 4     Patrik 3
A2 Junior 4
B3 Danny 2  
 
 
ZÁKLADNÍ SKUPINY
   
Tým Z V VP PP P GV GI +/- B
1. Kanada Rapír 6 5 1 0 0 39 11 +28 17
2. Japonsko Junior 7 4 2 0 1 21 11 +10 16
3. Česko Radek 7 4 0 1 2 30 19 +11 13
4. Švédsko Patrik 5 2 1 0 2 23 21 +2 8
5. Norsko Skamik 6 2 0 2 2 18 30 -12 8
6. Dánsko Daviss 6 0 1 2 3 16 29 -13 4
7. Slovensko Luky33 6 0 1 1 4 10 22 -12 3
8. Bělorusko   3 0 0 0 3 6 20 -14 0
   
6:2 4:3p 6:1   8:1 3:1 12:3
2:6 0:2 4:3p 3:8   0:1n 1:2
3:4p 2:0 5:2 8:1 8:4 1:2 3:6
1:6 3:4p 2:5 4:5p   2:6 4:3p
  8:3 1:8 5:4p   2:4 7:2
1:8   4:8     1:4  
1:3 1:0n 2:1 6:2 4:2 4:1 3:2n
3:12 2:1 6:3 3:4p 2:7   2:3n
   
 
   
Tým Z V VP PP P GV GI +/- B
                       
1. Německo Sawyer 6 5 0 1 0 31 23 +8 16
2. Ukrajina Tomee 6 3 1 0 2 25 24 +1 11
3. Finsko Danny 5 3 0 0 2 22 17 +5 9
4. Rusko Miki 5 2 1 0 2 17 17 0 8
5. USA Igino18 5 2 0 1 2 16 15 +1 7
6. Švýcarsko Demy 4 1 0 0 3 13 17 -4 3
7. Lotyšsko Plexi 2 0 0 0 2 4 6 -2 0
8. Francie Ganster 2 0 0 0 2 2 8 -6 0
   
4:3p   2:1 2:3   3:1 6:9
3:4p 1:2   3:7   4:1 5:1
  2:1   7:8 5:0 3:5 5:3
1:2     3:4      
3:2 7:3 8:7 4:3   6:4 3:4p
    0:5       2:3
1:3 1:4 5:3   4:6   3:5
9:6 1:5 3:5   4:3p 3:2 5:3
 

24. ročník

PLAY OFF - PAVOUK
 
  Čtvrtfinále                    
A1 Skamik 3p  
B4 Igino18 4p     Semifinále
      Igino18 3  
  Čtvrtfinále   Patrik 4  
B2 Patrik 7p
A3 Tomee 6p         Finále
              Patrik 3
  Čtvrtfinále             Radek 10
B1 Radek 3n      
A4 Miki 2p     Semifinále   Zápas o bronz
      Radek 5   Igino18  
  Čtvrtfinále   A.C.A.B 4     A.C.A.B  
A2 Rapír 2
B3 A.C.A.B. 7  
 
 
ZÁKLADNÍ SKUPINY
   
Tým Z V VP PP P GV GI +/- B
1. Norsko Skamik 6 4 1 1 0 23 17 +6 15
2. Rusko Rapír 5 4 0 0 1 21 11 +10 12
3. Ukrajina Tomee 6 4 0 0 2 27 16 +11 12
4. Kanada Miki 6 2 1 0 3 14 15 -1 8
5. USA Danny 4 2 0 1 1 12 7 +5 7
6. Lotyšsko Demy 6 1 0 0 5 10 27 -17 3
7. Švýcarsko Emilkooo9 5 0 0 0 5 14 28 -14 0
8.                      
   
0:1 1:5 3:1 4:3n 5:2   1:3
1:0   8:1 2:3n     1:3
5:1   2:0 1:2 7:3   6:5
1:3 1:8 0:2 2:4 4:3   2:7
3:4n 3:2n 2:1 4:2 6:5   5:3
2:5   3:7 3:4 5:6   1:6
             
3:1 3:1 5:6 7:2 3:5 6:1  
   
 
   
Tým Z V VP PP P GV GI +/- B
1. Česko Radek 6 5 0 1 0 39 13 +26 16
2. Finsko Patrik 6 5 0 0 1 35 33 +2 15
3. Slovensko A.C.A.B. 6 4 1 0 1 30 16 +14 14
4. Švédsko Igino18 5 2 0 0 3 10 11 -1 6
5. Bělorusko Daviss 4 1 0 0 3 16 22 -6 3
6. Francie Vojta 5 0 1 0 4 6 23 -17 2
7. Německo Luky33 6 0 0 1 5 4 22 -18 1
8.                      
9.                      
   
5:6n 15:1 3:1 2:0 10:3   4:2
6:5n 6:8 4:2 3:1 4:0   7:0
1:15 8:6 3:2 6:1 8:7   9:2
1:3 2:4 2:3 3:1     2:0
0:2 1:3 1:6 1:3 0:6   1:2n
3:10 0:4 7:8   6:0    
             
2:4 0:7 2:9 0:2 2:1n    
 

PLAY OFF - PAVOUK
 
  Čtvrtfinále                    
A1 Rusko 9  
B4 Bělorusko 8     Semifinále
      Rusko 7  
  Čtvrtfinále   Dánsko 1  
B2 Dánsko 4p
A3 Kanada 3p         Finále
              Rusko 5p
  Čtvrtfinále             Česko 6p
B1 Slovensko 2      
A4 Velká Británie 5     Semifinále   Zápas o bronz
      Velká Británie 2   Dánsko 4
  Čtvrtfinále   Česko 8     Velká Británie 1
A2 USA 1
B3 Česko 7  
V MS se v play off vracíme ke starému systému play off,kdy čtvrtfinále se nehraje v rámci skupiny,ale jako dříve.Skupina A proti skupině B!!!
 
ZÁKLADNÍ SKUPINY
   
Tým Z V VP PP P GV GI +/- B
1. Rusko Tomee 7 7 0 0 0 31 15 +16 18
2. USA Igino18 7 4 0 0 3 20 20 0 12
3. Kanada DeLuca 5 3 1 0 1 26 15 +11 11
4. Velká Británie Junior 7 3 1 0 3 29 26 +3 11
5. Kazachstán Berry 6 3 0 0 3 22 19 +3 9
6. Norsko Hrefo 4 0 0 2 2 10 14 -4 2
7. Švýcarsko Skamik 4 0 0 0 4 8 24 -16 0
8. Itálie Desto25 4 0 0 0 4 6 18 -12 0
   
7:2 4:5 5:3 5:4p     5:1
2:7 2:5 3:1 3:2 7:1 2:1 1:3
5:4 5:2 6:4 5:3 2:0 6:2 2:0
3:5 1:3 4:6 2:1p 8:5 4:1 7:5
4:5p 2:3 3:5 1:2p      
  1:7 0:2 5:8     2:7
  1:2 2:6 1:4     2:6
1:5 3:1 0:2 5:7   7:2 6:2
   
 
   
Tým Z V VP PP P GV GI +/- B
1. Slovensko Patrik 7 6 0 0 1 45 15 +30 18
2. Dánsko Rapír 7 6 0 0 1 33 18 +15 18
3. Česko Radek 7 5 0 0 2 36 20 +16 15
4. Bělorusko A.C.A.B 6 3 0 0 3 28 39 -11 9
5. Švédsko Danny 5 2 0 0 3 12 22 -10 6
6. Finsko Lietuva 5 1 1 0 3 18 30 -12 5
7. Německo Luky33 6 1 0 0 5 12 23 -11 3
8. Francie Miki 7 0 0 1 6 16 32 -16 1
   
9:4 3:4 7:1 3:2 4:0 5:7 5:2
4:9 9:1 9:0 3:2 12:1 3:1 5:1
4:3 1:9     8:10 1:5 4:3p
1:7 0:9   4:2   0:2 7:2
2:3 2:3   2:4 2:6 2:7 2:0
0:4 1:12 10:8   6:2 5:8 6:5
7:5 1:3 5:1 2:0 7:2 8:5 3:2
2:5 1:5 3:4p 2:7 0:2 5:6 2:3
 

PLAY OFF - PAVOUK
 
  Čtvrtfinále                    
A1 Kanada 6  
B4 USA 1     Semifinále
      Kanada 3  
  Čtvrtfinále   Německo 1  
B2 Německo 4
A3 Dánsko 0         Finále
              Kanada 11
  Čtvrtfinále             Kazachstán 7
B1 Kazachstán 5      
A4 Česko 4     Semifinále   Zápas o bronz
      Kazachstán 5   Německo 4
  Čtvrtfinále   Slovensko 4     Slovensko 5
A2 Slovensko 4
B3 Finsko 2  
 
 
ZÁKLADNÍ SKUPINY
   
Tým Z V VP PP P GV GI +/- B
1. Kanada Bakčinc 7 6 0 1 0 56 16 +40 19
2. Slovensko Tomee 7 4 1 0 2 35 21 +14 14
3. Dánsko Podysek 6 4 0 0 2 20 23 -3 12
4. Česko Danny 6 2 0 1 3 16 21 -5 7
5. Norsko Bleskovec 5 2 0 0 3 16 17 -1 6
6. Švédsko JoeBlack 4 1 0 0 3 6 19 -13 3
7. Itálie Blazman7 5 1 0 0 4 17 33 -16 3
8. Francie Skamik 4 0 1 0 3 9 25 -16 2
   
0:3 0:9 2:6   4:1    
3:0 2:3 4:3   1:5 3:4n 3:6
9:0 3:2 5:6p 9:2 10:1 10:2 10:3
6:2 3:4 6:5p 2:1 2:5 8:2 8:2
    2:9 1:2 2:3 4:1 7:2
1:4 5:1 1:10 5:2 3:2   5:4
  4:3n 2:10 2:8 1:4    
  6:3 3:10 2:8 2:7 4:5  
   
 
   
Tým Z V VP PP P GV GI +/- B
1. Kazachstán Radek 7 6 1 0 0 34 13 +21 20
2. Německo Rapír 6 5 0 1 0 17 8 +9 16
3. Finsko Hrefo 6 3 1 1 1 27 21 +6 12
4. USA Igino18 7 2 1 0 4 14 22 -8 8
5. Švýcarsko Lietuva 7 2 1 0 4 25 30 -5 8
6. Bělorusko Miki 6 2 0 0 4 7 16 -9 6
7. Lotyšsko Daviss 6 2 0 0 4 19 19 0 6
8. Rusko Thomas 7 0 0 2 5 10 24 -14 2
   
3:2n 3:4p 9:6   5:3 5:0 2:6
2:3n 2:3 3:4p 1:3 0:6 0:1 2:4
4:3p 3:2 2:0 0:4 2:3 0:3 3:7
6:9 4:3p 0:2 2:3 5:3 5:2 3:8
  3:1 4:0 3:2 4:2 2:1 1:2n
3:5 6:0 3:2 3:5 2:4   2:3
0:5 1:0 3:0 2:5 1:2   0:4
6:2 4:2 7:3 8:3 2:1n 3:2 4:0

PLAY OFF - PAVOUK
 
  Čtvrtfinále                    
A1 Česko 6  
B4 Finsko 1     Semifinále
      Česko 3  
  Čtvrtfinále   Kanada 0  
B2 Bělorusko 2
A3 Kanada 6         Finále
              Česko 3
  Čtvrtfinále             Německo 4
B1 Lotyšsko 7      
A4 Švédsko 5     Semifinále   Zápas o bronz
      Lotyšsko 1   Kanada 2
  Čtvrtfinále   Německo 4     Lotyšsko 1
A2 Slovensko 1
B3 Německo 10  
 
 
ZÁKLADNÍ SKUPINY
   
Tým Z V VP PP P GV GI +/- B
1. Česko Radek 7 6 0 0 1 38 20 +18 18
2. Slovensko Hrefo 6 5 0 0 1 20 10 +10 15
3. Kanada Danny 7 4 1 1 1 21 14 +7 15
4. Švédsko Luky33 7 3 1 0 3 19 19 +0 11
5. Norsko Miki 7 1 0 3 3 13 17 -4 6
6. Itálie Daviss 5 1 1 0 3 14 16 -2 5
7. Dánsko Peťan 4 0 1 0 3 12 17 -5 2
8. Francie Felas 5 0 0 0 5 3 27 -24 0
   
6:8 1:2 0:5 1:0p 5:3 3:0 3:1
8:6 1:3 3:1 3:1 8:5 10:1 5:3
2:1 3:1 2:4 3:2p 3:2 5:0 3:4p
5:0 1:3 4:2 4:1   2:1 4:3
0:1p 1:3 2:3p 1:4 1:2n 7:1 1:3
3:5 5:8 2:3   2:1n    
0:3 1:10 0:5 1:2 1:7    
1:3 3:5 4:3p 3:4 3:1    
   
 
   
Tým Z V VP PP P GV GI +/- B
Lotyšsko Bleskovec 7 6 0 0 1 37 15 +22 18
Bělorusko Skamik 7 5 1 0 1 21 11 +10 17
Německo Rapír 6 5 0 0 1 34 12 +22 15
Finsko Vito 7 2 1 1 3 23 20 +3 9
Švýcarsko Blazman7 5 2 0 1 2 22 27 -5 7
USA Igino18 7 2 0 0 5 17 31 -14 6
Rusko Thomas 6 1 0 0 5 6 23 -17 3
Kazachstán JoeBlack 5 0 0 0 5 1 22 -21 0
   
3:1 2:5 7:6n 3:4 2:3 0:1p 6:0
1:3 3:1 2:3 0:7 0:7 0:2  
5:2 1:3 1:7 2:9 3:4 2:5 3:1
6:7n 3:2 7:1   4:12 2:5  
4:3 7:0 9:2   3:4 5:3 6:0
3:2 7:0 4:3 12:4 4:3 2:3 5:0
1:0p 2:0 5:2 5:2 3:5 3:2 2:0
0:6   1:3   0:6 0:5 0:2

 

 

 

PLAY OFF - PAVOUK
 
  Čtvrtfinále                    
A1 Česko 4  
B4 USA 2     Semifinále
      Česko 2  
  Čtvrtfinále   Finsko 7  
B2 Finsko 4
A3 Slovensko 2         Finále
              Finsko  4P
  Čtvrtfinále             Kanada 3
B1 Rusko 2      
A4 Kanada 4     Semifinále   Zápas o bronz
      Kanada 6   Česko 4
  Čtvrtfinále   Německo 5     Německo 2
A2 Švédsko 2
B3 Německo 5  
V MS se v play off vracíme ke starému systému play off,kdy čtvrtfinále se nehraje v rámci skupiny,ale jako dříve.Skupina A proti skupině B!!!
 
ZÁKLADNÍ SKUPINY
   
Tým Z V VP PP P GV GI +/- B
Česko Radek 7 7 0 0 0 42 13 +29 21
Švédsko Blazman7 7 5 0 0 2 39 24 +15 15
Slovensko Tomee 6 5 0 0 1 43 12 +31 15
Kanada Luky33 7 4 0 0 3 21 16 +5 12
Francie Woldemort 7 2 1 0 4 11 30 -19 8
Itálie Igino18 7 2 0 1 4 11 28 -17 7
Dánsko Michael 5 0 0 0 5 5 18 -13 0
Norsko Vojta 6 0 0 0 6 6 37 -31 0
   
6:9 4:1 2:6 10:4 5:0 8:1 4:3
9:6 6:1 5:2 8:0 4:3 6:1 4:0
1:4 1:6 2:3 3:0 4:1 4:1 6:1
6:2 2:5 3:2 11:1   10:2 11:0
4:10 0:8 0:3 1:11   1:2 0:3
0:5 3:4 1:4     0:2 1:3
1:8 1:6 1:4 2:10 2:1 2:0 2:1p
3:4 0:4 1:6 0:11 3:0 3:1 1:2p
   
 
   
Tým Z V VP PP P GV GI +/- B
Rusko Skamik 7 6 0 0 1 29 14 +13 18
Finsko Bleskovec 7 6 0 0 1 37 15 +22 18
Německo Mádl 7 5 0 0 2 36 24 +12 15
USA Danny 7 3 1 0 3 20 21 -1 11
Bělorusko Janek 7 2 0 0 5 17 31 -14 6
Kazachstán Michal-Modrý 5 1 0 1 3 15 21 -6 4
Lotyšsko Thomas 6 0 0 0 6 2 30 -28 0
Švýcarsko NTB 5 2 0 0 3 22 18 +4 6
   
0:4 4:3 5:2 8:3 9:0 5:2 6:1
4:0 0:2 4:2 6:4 6:2 3:2 6:4
3:4 2:0 4:3 2:6 2:0 2:4 5:4p
2:5 2:4 3:4 3:5 7:0 7:4  
3:8 4:6 6:2 5:3 5:0 10:3 3:2
0:9 2:6 0:2 0:7 0:5 0:1  
2:5 2:3 4:2 4:7 3:10 1:0 1:4
1:6 4:6 4:5p   2:3   4:1

 

 

 

NOMINACE NA ZOH 2014 VE SKAMIK LIZE
 
  Luky33   Rapír   Radek  
                 
Bjorkman   Madl   Tomee  
                 
Peťan   Zaky91   Skamik  
                 
DeLuca27   Blazman7   Michal-M  
           

PAVOUK

Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
                   
           

Slovensko 5
 
Lotyšsko 2  
Slovensko 4
 
  Švédsko 5  
Česko 4
 
Švédsko 5  
Švédsko 3
 
  Kanada 4
Kanada 10
 
Rakousko 5  
Kanada 7
 
  Finsko 0  
USA 6
 
Finsko 10  
              o 3.místo
              Slovensko 3
              Finsko 6
               

 

OSMIFINÁLOVÉ ZÁPASY
     
5  Finsko 3-0 K Norsko 12
6  Švédsko 6-3   Rusko 11
7 Švýcarsko 3:4   Lotyšsko 10
8 Německo 4:5 P Rakousko 9

 

TABULKA PRO OSMIFINÁLE
                         
  Tým Z                     +/-  B 
1. Kanada 3 Vítěz skupiny čtvrtfinále   9
2. Slovensko 3 Vítěz skupiny čtvrtfinále   8
3. Česko 3 Vítěz skupiny čtvrtfinále   7
4. USA 3 Nejlepší z 2.míst čtvrtfinále +4 6
           
5. Finsko 3     0 6
6. Švédsko 3       5
7. Švýcarsko 3       4
8. Německo 3     -4 3
9. Rakousko 3     -10 3
10. Lotyšsko 3       2
11. Rusko 3       1
12. Norsko 3       0
ZÁKLADNÍ SKUPINY
       
Skupina A
Pořadí   Tým   Z   V Vpp Vsn Psn Ppp P   Skóre Body
1 Slovensko   3   2 1 0 0 0 0   12:5 8
2 USA   3   1 0 1 0 1 0   8:4 6
3 Německo   3   1 0 0 0 0 2   6:10 3
4 Rusko   3   0 0 0 1 0 2   0:7 1
   
Rozpis zápasů skupiny A
Luky33 Rusko 0:2   Německo DeLuca27
Bjorkman Slovensko 3:2 P USA Peťan
Bjorkman Slovensko 5:3   Německo DeLuca27
Peťan USA 1:0 N Rusko Luky33
Luky33 Rusko 0:4   Slovensko Bjorkman
DeLuca27 Německo 1:5   USA Peťan
       
Skupina B
Pořadí   Tým   Z   V Vpp Vsn Psn Ppp P   Skóre Body
1 Kanada   3   3 0 0 0 0 0   27:9 9
2 Finsko   3   2 0 0 0 0 1   20:20 6
3 Rakousko   3   1 0 0 0 0 2   9:19 3
4 Norsko   3   0 0 0 0 0 3   12:20 0
   
Rozpis zápasů skupiny B
Madl Finsko 8:2   Rakousko Blazman7
Rapír Kanada 6:4   Norsko Zaky91
Rapír Kanada 11:4   Rakousko Blazman7
Zaky91 Norsko 8:11   Finsko Madl
Blazman7 Rakousko 3:0 K Norsko Zaky91
Madl Finsko 1:10   Kanada Rapír
       
Skupina C
Pořadí   Tým   Z   V Vpp Vsn Psn Ppp P   Skóre Body
1 Česko   3   1 0 2 0 0 0   17:13 7
2 Švédsko   3   1 1 0 0 0 1   16:14 5
3 Švýcarsko   3   0 1 0 1 1 0   13:14 4
4 Lotyšsko   3   0 0 0 1 1 1   9:14 2
   
Rozpis zápasů skupiny C
Radek Česko 6:4   Švédsko Tomee
Michal-M Lotyšsko 2:3 P Švýcarsko Skamik
Radek Česko 5:4 N Lotyšsko Michal-M
Tomee Švédsko 6:5 P Švýcarsko Skamik
Skamik Švýcarsko 5:6 N Česko Radek
Tomee Švédsko 6:3   Lotyšsko Michal-M
       

 
KVALIFIKACE NA OLYMPIJSKÝ TURNAJ
                       
  Tým Hráč  Z   V  VP PP  P  GV GI +/-  B 
1. Německo DeLuca27 11 10 0 0 1 58 14 44 30
2. Kazachstán Blazman7 11 7 0 2 2 47 27 20 23
3. Japonsko Hattrick 9 7 0 0 2 38 21 17 21
4. Ukrajina Peťan 11 6 1 0 4 36 27 9 20
5. Velká Británie Michael 11 5 2 1 3 34 28 6 20
6. Dánsko Spasitel 7 5 1 0 1 30 19 11 17
7. Francie NTB 9 4 0 0 5 28 23 5 12
8. Bělorusko Miki 8 1 1 3 3 14 20 -6 8
9. Rakousko Thomas 9 1 1 0 7 12 40 -28 5
10. Lotyšsko Tomek 6 1 0 0 5 12 34 -22 3
11. Itálie Boris 6 0 0 0 6 14 32 -18 0
12. Polsko JoeBlack 8 0 0 0 8 8 45 -37 0

Náhradníci za neaktivní hráče:

Z počet odehraných zápasů
V počet vyhraných zápasů
VP počet vyhraných zápasů v prodloužení nebo nájezdy
P počet prohraných zápasů
PP počet prohraných zápasů v prodloužení nebo nájezdy
GV počet vstřelených gólů
GI počet inkasovaných gólů
+/- rozdíl mezi vstřelenými a inkasovanými góly

 

 
  6:0 3:4 6:1 7:2 5:1 5:0 3:1 7:0 4:3 4:2 8:0
0:6       3:8   6:5 1:6 2:6   0:3  
4:3       0:6 8:0     4:1 4:2 4:3p 6:4
1:6       2:1p 1:2p   0:3 1:2p 0:3 1:2n 8:1
2:7 8:3 6:0 1:2p   6:1 3:2 4:1 2:0 4:5 4:5p 7:1
1:5   0:8 2:1p 1:6     0:4 2:6 3:6 0:3 3:1
0:5 5:6     2:3     3:11 2:4   2:3  
1:3 6:1   3:0 1:4 4:0 11:3   0:6 1:2 1:5  
0:7 6:2 1:4 2:1p 0:2 6:2 4:2 6:0   3:4 4:2 4:1
3:4   2:4 3:0 5:4 6:3   2:1 4:3   8:2 5:0
2:4 3:0 3:4p 2:1n 5:4p 3:0 3:2 5:1 2:4 2:8   4:0
0:8   4:6 1:8 1:7 1:3     1:4 0:5 0:4  

 

 

 
 
19.ROČNÍK MISTROVSTVÍ SVĚTA

 
    1.MÍSTO Radek          
      2.MÍSTO Pallas        
        3.MÍSTO Bjorkman      
                 
FINÁLE
1A CZE Radek 4:1 Pallas AUT 3A
                                         
UTKÁNÍ O 3.MÍSTO
2B USA Bjorkman 6:1 Blazman7 RUS 4B
 
SEMIFINÁLE
1A CZE Radek 9:5 Bjorkman USA 2B
3A AUT Pallas 2:1 Blazman7 RUS 4B
 
ČTVRTFINÁLE
1A CZE Radek 4:3   Rapír FIN 4A   1B SVK NEWman 4:5 P Blazman7 RUS 4B
2A NOR Zaky91 1:2 P Pallas AUT 3A   2B USA Bjorkman 7:3   Luky33 SWE 3B
 
A TÝM HRÁČ Z V VP PP P SKORE BODY   B TÝM HRÁČ Z V VP PP P SKORE BODY
                                         
1. Radek 8 7 0 0 1 43:18 21   1. NEWman 5 5 0 0 0 40:15 15
2. Zaky91 8 5 1 0 2 34:19 17   2. Bjorkman 5 4 0 0 1 35:12 12
3. Patrik 4 4 0 0 0 33:13 12   3. Luky33 7 3 1 0 3 21:19 11
4. Pallas 6 3 1 0 2 21:13 11   4. Blazman7 5 3 0 0 2 31:25 9
5. Rapír 6 3 0 2 1 25:12 11   5. Tomek 4 1 0 1 2 17:19 4
6. Skamik 7 2 0 0 5 16:30 6   6. Tomee 3 1 0 0 2 13:15 3
7. Miki 6 1 0 0 5 13:20 3   7.   5 1 0 0 4 9:39 3
8. JoeBlack 7 0 0 0 7 5:52 0   8. Asus 4 0 0 0 4 3:25 0
9.   2 0 0 0 2 3:16 0     Junior              
     
     
7:8 9:2 4:2 4:2 3:0 3:2 9:0 4:2   1:11 5:1 3:6 13:0 9:7        
8:7 8:1     8:3 9:2       11:1 6:2   7:2 3:5 8:2      
2:9 1:8 0:10 0:8 0:6 2:5   0:6   1:5 2:6 4:5 3:0 3:1 3:2p 5:0    
2:4   10:0 3:0 3:4p 5:1   2:3p   6:3   5:4 14:4   8:3 7:1    
2:4   8:0  0:3 1:6 1:3   1:4   0:13 2:7 0:3 4:14     3:2    
0:3 3:8 6:0 4:3p 6:1 5:0 7:3 3:1   7:9 5:3 1:3            
2:3 2:9 5:2 1:5 3:1 0:5   3:5     2:8 2:3p 3:8     10:0    
0:9         3:7           0:5 1:7 2:3   0:10    
2:4   6:0 3:2p 4:1 1:3 5:3                        

HERNÍ SYSTÉM

Půjde o první mistrovství světa s novým hracím systémem, který se tak poprvé od roku 2000 změní.[1] Šestnáct účastníků bude rozděleno do dvou skupin po 8 týmech. V rámci skupiny se utká každý s každým. Z každé skupiny postoupí nejlepší čtveřice týmů do čtvrtfinále play off. Čtvrtfinále se bude hrát v rámci skupin (tj. např. 1. tým ze skupiny A proti 4. týmu ze skupiny A, 2. tým ze skupiny A proti 3. týmu ze skupiny A, atd.). Od semifinále se již bude hrát klasicky křížem. Pro týmy na pátých až osmých místech ve skupinách turnaj skončí.

 
18.ROČNÍK MISTROVSTVÍ SVĚTA

 
    1.MÍSTO Radek        
      2.MÍSTO Zasunovač      
        3.MÍSTO Tomee    
                 
FINÁLE
1A  CZE    RADEK 4:3 sn   ZASUNOVAČ  CAN 1B
                                         
UTKÁNÍ O 3.MÍSTO
3B LAT    TOMEE 3:0 k  PRCEK    SWE 3A
 
SEMIFINÁLE
1A  CZE    RADEK 9:0 TOMEE    LAT 3B
3A SWE    PRCEK 5:6 pp  ZASUNOVAČ    CAN 1B
 
ČTVRTFINÁLE
1A CZE RADEK 3:0 K XIXI AUT 4A   1B CAN ZASUNOVAČ 12:5   SESTY FIN 4B
2A RUS LUKY33 3:7   PRCEK SWE 3A   2B USA FAZZY 3:5   TOMEE LAT 3B
 
A TÝM HRÁČ Z V VP PP P SKORE BODY   B TÝM HRÁČ Z V VP PP P SKORE BODY
                                         
1. RADEK 8 6 1 0 1 35:23 20   1. ZASUNOVAČ 7 7 0 0 0 63:18 21
2. LUKY33 7 5 0 1 1 34:17 16   2. FAZZY 6 4 0 1 1 41:23 13
3. PRCEK 6 5 0 0 1 37:18 15   3. TOMEE 7 3 2 0 2 40:37 13
4. XIXI 8 4 1 0 3 26:27 14   4. SESTY 8 3 1 1 3 30:32 12
5. MR.SHARK84 6 2 1 0 3 24:24 8   5. PATRIK 6 2 1 0 3 31:23 8
6. McMAHON 7 2 0 1 4 24:37 7   6. NEWMAN 6 2 0 0 4 18:27 6
7. BLAZMAN7 8 2 0 0 6 26:32 6   7. PODYSEK 3 1 0 2 0 12:12 5
8. JUNIOR 4 1 0 0 3 9:10 3   8. LÁBUS22 7 1 0 0 6 6:39 3
9. MIKAEL 6 0 0 1 5 9:36 1   9. VITO 6 1 0 0 5 13:43 3
     
   
4:2   5:4p 5:3 3:2 3:4 5:3 5:4 5:1   10:7 9:3 2:0 9:1 12:5   9:1 12:1  
2:4 2:5     5:0   0:1     7:10 7:0 8:5 3:2 5:6p   11:0    
 4:5p 5:2 3:6 6:2 4:1 7:0 5:1     3:9 0:7  4:5p 2:0 3:5 5:4p 6:1 7:1  
3:5   6:3   5:2 8:5 4:3 11:0   0:2 5:8  5:4p 5:6     8:1 8:2  
2:3   2:6   3:6 5:4p 6:4 6:1   1:9 2:3 0:2 6:5 4:6     5:2  
4:3 0:5 1:4 2:5 6:3 5:2 4:2 4:3p   5:12 6:5p 5:3   6:4 7:6n 0:3 11:4  
3:5   0:7 5:8 4:5p 2:5 6:5 4:2       4:5p     6:7n 2:0    
4:5 1:0 1:5 3:4 4:6 2:4 5:6 6:2   1:9 0:11 1:6 1:8   3:0 0:2 0:3  
1:5     0:11 1:6 3:4p 2:4 2:6   1:12   1:7 2:8 2:5 4:11   3:0  
 
HERNÍ SYSTÉM
Půjde o první mistrovství světa s novým hracím systémem, který se tak poprvé od roku 2000 změní.[1] Šestnáct účastníků bude rozděleno do dvou skupin po 8 týmech. V rámci skupiny se utká každý s každým. Z každé skupiny postoupí nejlepší čtveřice týmů do čtvrtfinále play off. Čtvrtfinále se bude hrát v rámci skupin (tj. např. 1. tým ze skupiny A proti 4. týmu ze skupiny A, 2. tým ze skupiny A proti 3. týmu ze skupiny A, atd.). Od semifinále se již bude hrát klasicky křížem. Pro týmy na pátých až osmých místech ve skupinách turnaj skončí.
 

 

17.ROČNÍK MISTROVSTVÍ SVĚTA
imageimageimage

image image image image image image image image image image image image image image image image image image
 
    1.MÍSTO image Podysek          
      2.MÍSTO image Radek        
        3.MÍSTO image Blazon      
                 
        FINÁLE        
3B RUS image Radek 2:6 Podysek image DEN 1B
                                         
   UTKÁNÍ O 3.MÍSTO
3A FRA image Blazon 4:2 Prcek image BEL 4A
 
SEMIFINÁLE
3A FRA image Blazon 4:5p Podysek image DEN 1B
4A BEL image Prcek 3:6 Radek image RUS 3B
 
      ČTVRTFINÁLE
1A USA Junior image 0:3 K image Prcek BEL 4A   1B DEN Podysek image 7:6 P image Skamik SWE 4B
2A SVK 300 image 4:5   image Blazon FRA 3A   2B CAN Danny image 3:7   image Radek RUS 3B
 
A TÝM HRÁČ Z V VP PP P SKORE BODY   B TÝM HRÁČ Z V VP PP P SKORE BODY
1. image Junior 7 6 1 0 0 40:14 20   1. image Podysek 7 4 2 0 1 29:18 16
2. image 300 7 5 1 0 1 41:20 17   2. image Danny 6 3 2 0 1 30:20 13
3. image Blazon 5 3 0 1 1 24:15 10   3. image Radek 7 4 0 1 2 36:23 13
4. image Prcek 6 2 0 0 4 21:26 6   4. image Skamik 7 3 0 2 2 27:31 11
5. image Smolko 6 1 1 1 3 16:24 6   5. image Robbie 7 3 0 1 3 27:34 10
6. image Burša 4 2 0 0 2 12:23 6   6. image Tomee 7 3 0 0 4 25:34 9
7. image Zaky91 7 1 0 1 5 16:26 4   7. image Fazzy 6 0 1 1 4 19:30 3
8. image Sesty 6 1 0 0 5 15:37 3   8. image Newman 5 1 0 0 4 14:17 3
     
  image image image image image image image image       image image image image image image image image  
image   8:0 5:4p 4:2 11:3 5:2 2:0 5:3     image   6:4 5:4p 1:0 4:3p 4:5   10:4  
image 0:8     2:11 7:2 3:2         image 4:6   8:3 4:5p 6:1 7:0 5:4 2:4  
image 4:5p     3:7 3:1 3:2p 1:5 2:4     image 4:5p 3:8   1:4 5:6p 6:3 2:1 6:4  
image 2:4 11:2 7:3   5:2 4:1 7:4 5:4p     image 0:1 5:4p 4:1   5:3 4:1 4:2 7:6p  
image 3:11 2:7 1:3 2:5   1:7 6:4       image 3:4p 1:6 6:5p 3:5   4:7   2:3  
image 2:5 2:3 2:3p 1:4 7:1   1:6 1:4     image 5:4 0:7 3:6 1:4 7:4   3:6 6:3  
image 0:2   5:1 4:7 4:6 6:1   2:9     image   4:5 1:2 2:4   6:3   1:3  
image 3:5   4:2 4:5p   4:1 9:2       image 4:10 4:2 4:6 6:7p 3:2 3:6 3:1    
     
HERNÍ SYSTÉM
Půjde o první mistrovství světa s novým hracím systémem, který se tak poprvé od roku 2000 změní.[1] Šestnáct účastníků bude rozděleno do dvou skupin po 8 týmech. V rámci skupiny se utká každý s každým. Z každé skupiny postoupí nejlepší čtveřice týmů do čtvrtfinále play off. Čtvrtfinále se bude hrát v rámci skupin (tj. např. 1. tým ze skupiny A proti 4. týmu ze skupiny A, 2. tým ze skupiny A proti 3. týmu ze skupiny A, atd.). Od semifinále se již bude hrát klasicky křížem. Pro týmy na pátých až osmých místech ve skupinách turnaj skončí.

 

 
 
16.ROČNÍK MISTROVSTVÍ SVĚTA
imageimageimage

image image image image image image image image image image image image image image image image

 
    1.MÍSTO image Bakčinc          
      2.MÍSTO image Junior        
        3.MÍSTO image Radek      
                 
        FINÁLE        
2A SWE image JUNIOR 3:4 BAKCINC image SVK 3B
                                         
UTKÁNÍ O 3.MÍSTO
1A CAN image DENISEK 2:4 RADEK image RUS 1B
 
SEMIFINÁLE
1A CAN image DENISEK 7:8 BAKCINC image SVK 3B
2A SWE image JUNIOR 7:4 RADEK image RUS 1B
 
ČTVRTFINÁLE
1A CAN DENISEK image 9:3   image BURSA CZE 4A   1B RUS RADEK image 5:2 image DEJF USA 4B
2A SWE JUNIOR image 6:0   image DANNY SUI 3A   2B FiN MICHAL image 1:3 image BAKCINC SVK 3B
 
A TÝM HRÁČ Z V VP PP P SKORE BODY   B TÝM HRÁČ Z V VP PP P SKORE BODY
1. image DENISEK 6 6 0 0 0 52:21 18   1. image RADEK 6 6 0 0 0 36:20 18
2. image JUNIOR 6 5 0 1 0 30:10 16   2. image MICHAL 7 5 0 0 2 27:14 15
3. image DANNY 7 5 0 0 2 26:22 15   3. image BAKCINC 7 4 1 0 2 39:22 14
4. image BURSA 7 4 1 0 2 34:29 14   4. image DEJF 7 3 1 0 3 24:24 11
5. image 300 7 3 0 0 4 24:23 9   5. image RAPÍR 6 3 0 0 3 25:26 9
6. image ROBBIE 6 1 0 0 5 17:38 3   6. image SKAMIK 5 1 0 2 2 12:20 5
7. image STAMKOS91 6 0 0 0 6 9:26 0   7. image SMOLKO 7 1 0 0 6 15:39 3
8. image KINGO? 5 0 0 0 5 3:26 0   8. image BURKO 5 0 0 0 5 4:19 0
     
  image image image image image image image image       image image image image image image image image  
image     3:4n 4:3 3:1 4:0 13:0 3:2     image   2:1 3:5 3:1 2:3 3:1 5:1 9:2  
image     12:2 10:4 7:1 5:3 8:5 10:6     image 1:2   4:7 2:6 5:2 3:2 4:3p 5:2  
image 4:3n 2:12   4:6 8:1 6:1 6:4 4:2     image 5:3 7:4   8:6 6:4   5:2 5:1  
image 3:4 4:10 6:4   3:0 3:1 4:1 3:2     image 1:3 6:2 6:8   8:4 7:0 4:3n 8:1  
image 1:3 1:7 1:8 0:3       0:5     image 3:2 2:5 4:6 4:8   3:1   9:4  
image 0:4 3:5 1:6 1:3     3:5 1:3     image 1:3 2:3   0:7 1:3     0:3  
image 0:13 5:8 4:6 1:4   5:3   2:4     image 1:5 3:4p 2:5 3:4n       3:2  
image 2:3 6:10 2:4 2:3 5:0 3:1 4:2       image 2:9 2:5 1:5 1:8 4:9 3:0 2:3    
     
HERNÍ SYSTÉM
Půjde o mistrovství světa s novým hracím systémem, který se tak poprvé od roku 2000 změní.[1] Šestnáct účastníků bude rozděleno do dvou skupin po 8 týmech. V rámci skupiny se utká každý s každým. Z každé skupiny postoupí nejlepší čtveřice týmů do čtvrtfinále play off. Čtvrtfinále se bude hrát v rámci skupin (tj. např. 1. tým ze skupiny A proti 4. týmu ze skupiny A, 2. tým ze skupiny A proti 3. týmu ze skupiny A, atd.). Od semifinále se již bude hrát klasicky křížem. Pro týmy na pátých až osmých místech ve skupinách turnaj skončí.
 
 

 

15.ROČNÍK MISTROVSTVÍ SVĚTA
imageimageimage
image image image image image image image image image image image image image image image image image
 
    1.MÍSTO image Bakcinc          
      2.MÍSTO image Radek        
        3.MÍSTO image Danek      
                 
        FINÁLE        
2A SVK image BAKCINC 7:6sn RADEK image RUS 2B
                                         
UTKÁNÍ O 3.MÍSTO
1A CAN image TOMME 4:5 DANEK image CZE 4B
 
SEMIFINÁLE
1A CAN image TOMME 6:7 RADEK image RUS 2B
2A SVK image BAKCINC 5:1 DANEK image CZE 4B
 
ČTVRTFINÁLE
1A CAN TOMME image 5:2   image DENISEK NOR 4A   1B DEN L.REVAN image 0:3 K image DANEK CZE 4B
2A SVK BAKCINC image 6:3   image JUNIOR KAZ 3A   2B RUS RADEK image 8:3   image ZAKY BEL 3B
 
A TÝM HRÁČ Z V VP PP P SKORE BODY   B TÝM HRÁČ Z V VP PP P SKORE BODY
1. image TOMEE 7 7 0 0 0 44:20 21   1. image L.REVAN 7 5 2 0 0 33:12 19
2. image BAKCINC 7 5 0 0 2 32:25 15   2. image RADEK 7 5 0 2 0 36:22 17
3. image JUNIOR 4 3 0 0 1 12:11 9   3. image ZAKY 7 4 1 0 2 29:16 14
4. image DENISEK 6 2 0 0 4 16:21 6   4. image DANEK 7 3 0 2 2 24:26 11
5. image SAKIC 4 2 0 0 2 15:15 6   5. image PRCEK 7 2 1 0 4 22:23 8
6. image PÁŤA 3 1 0 0 2 14:16 3   6. image RAPIR 6 2 0 0 4 19:26 6
7. image STENLY 5 1 0 0 4 9:19 3   7. image PATRIK 5 1 0 0 4 13:18 3
8. image LUKY33 6 0 0 0 6 8:23 0   8. image SIVIK 6 0 0 0 6 8:44 0
     
  image image image image image image image image       image image image image image image image image  
image   3:2 6:4 3:5 4:3 7:4 2:4 7:3     image   1:2 6:3 5:6 1:3   0:4    
image 2:3     1:4 4:2 0:5   2:5     image 2:1   2:3P 2:8 4:5 5:4 2:3p 7:2  
image 4:6     6:8 4:2           image 3:6 3:2P   2:4 2:1 1:2 1:5 10:3  
image 5:3 4:1 8:6   6:0 9:3 7:3 5:4     image 6:5 8:2 4:2   5:6p 5:3 3:4p 5:0  
image 3:4 2:4 2:4 0:6   0:2 1:3       image 3:1 5:4 1:2 6:5p   6:0 1:4 7:0  
image 4:7 5:0   3:9 2:0   1:2 1:3     image   4:5 2:1 3:5 0:6   3:8 7:1  
image 4:2     3:7 3:1 2:1         image 4:0 3:2p 5:1 4:3p 4:1 8:3   5:2  
image 3:7 5:2   4:5   3:1         image   2:7 3:10 0:5 0:7 1:7 2:5    
     
HERNÍ SYSTÉM
Půjde o první mistrovství světa s novým hracím systémem, který se tak poprvé od roku 2000 změní.[1] Šestnáct účastníků bude rozděleno do dvou skupin po 8 týmech. V rámci skupiny se utká každý s každým. Z každé skupiny postoupí nejlepší čtveřice týmů do čtvrtfinále play off. Čtvrtfinále se bude hrát v rámci skupin (tj. např. 1. tým ze skupiny A proti 4. týmu ze skupiny A, 2. tým ze skupiny A proti 3. týmu ze skupiny A, atd.). Od semifinále se již bude hrát klasicky křížem. Pro týmy na pátých až osmých místech ve skupinách turnaj skončí.
 

 

 14.ROČNÍK MISTROVSTVÍ SVĚTA
imageimageimageimage
               image image image image image image image image image image image image image image image image
   
    1.MÍSTO image Pallas          
      2.MÍSTO image Podysek        
        3.MÍSTO image VessiaN      
                 
        FINÁLE        
2B DEN image PODYSEK 1:3 PALLAS image LAT 1B
                                 
UTKÁNÍ O 3.MÍSTO
3A USA image JORGE 5:6 VESSIAN image FIN 4A
 
SEMIFINÁLE
4A FIN image VESSIAN 3:7 PODYSEK image DEN 2B
3A USA image JORGE 2:6 PALLAS image LAT 1B
 
ČTVRTFINÁLE
1A CAN DANNY image 3:4 image VESSIAN FIN 4A   1B LAT PALLAS image 5:4p image PÁŤA ITA 4B
2A BEL MIFO image 2:3 image JORGE USA 3A   2B DEN PODYSEK image 6:5 image RADEK RUS 3B
 
A TÝM HRÁČ Z V VP PP P SKORE BODY   B TÝM HRÁČ Z V VP PP P SKORE  
1. image DANNY 7 6 0 0 1 33:15 18   1. image PALLAS 7 6 0 0 1 27:18 18
2. image MIFO 7 5 0 0 2 33:17 15   2. image PODYSEK 6 3 1 1 1 20:16 12
3. image JORGE66 7 3 1 1 2 24:18 12   3. image RADEK 7 3 1 0 3 21:19 11
4. image VESSIAN 7 4 0 0 3 38:26 12   4. image PÁŤA 6 3 0 2 1 26:19 11
5. image MALKIN 7 2 1 0 4 26:33 8   5. image TOMEE 7 2 1 0 4 22:25 8
6. image SKAMIK 6 2 0 1 3 20:24 7   6. image MICHAL 4 2 0 1 1 12:10 7
7. image BURŠA 7 1 1 1 4 19:33 6   7. image FELAS 7 2 0 0 5 17:25 6
8. image STENLY 6 0 1 1 4 12:38 3   8. image DANEK 6 0 1 0 5 10:23 2
     
  image image image image image image image image       image image image image image image image image
image   1:7 0:3 4:3 7:1 5:6 14:3 7:3     image   5:7 2:3 2:5 2:1 1:3 1:4 4:2
image 7:1   5:4   5:1 3:4 4:1 3:1     image 7:5   2:1 4:3P 4:0 1:2 0:3 3:5
image 3:0 4:5   6:3 3:4N 3:1 3:2N 2:3     image 3:2 1:2   2:3 5:1 5:8 4:3P 2:6
image 3:4   3:6   4:2 2:0   5:6N     image 5:2 3:4P 3:2     1:2    
image 1:7 1:5 4:3N 2:4   2:8 2:3N 7:3     image 1:2 0:4 1:5     3:5 2:5 3:2P
image 6:5 4:3 1:3 0:2 8:2   7:0 6:2     image 3:1 2:1 8:5 2:1 5:3   5:0 2:7
image 3:14 1:4 2:3N   3:2N 0:7   3:8     image 4:1 3:0 3:4P   5:2 0:5   5:4P
image 3:7 1:3 3:2 6:5N 3:7 2:6 8:3       image 2:4 5:3 6:2   2:3P 7:2 4:5P  
     
HERNÍ SYSTÉM
Půjde o první mistrovství světa s novým hracím systémem, který se tak poprvé od roku 2000 změní.[1] Šestnáct účastníků bude rozděleno do dvou skupin po 8 týmech. V rámci skupiny se utká každý s každým. Z každé skupiny postoupí nejlepší čtveřice týmů do čtvrtfinále play off. Čtvrtfinále se bude hrát v rámci skupin (tj. např. 1. tým ze skupiny A proti 4. týmu ze skupiny A, 2. tým ze skupiny A proti 3. týmu ze skupiny A, atd.). Od semifinále se již bude hrát klasicky křížem. Pro týmy na pátých až osmých místech ve skupinách turnaj skončí.
 

 

 
 
13.ROČNÍK
imageimageimage
image image image image image image image image image image image image image image image image
 
    1.MÍSTO image Radek          
      2.MÍSTO image Pallas        
        3.MÍSTO image Sakic      
                 
        FINÁLE        
1A   image Radek 4:3n Pallas image   3A
                                         
UTKÁNÍ O 3.MÍSTO
2B   image Sakic 3:0k LordRevan image   4B
 
SEMIFINÁLE
1A   image Radek 5:4p Sakic image   2B
3A   image Pallas 2:1 LordRevan image   4B
 
ČTVRTFINÁLE
1A USA Radek image 6:5   image Batigoal BEL 4A   1B RUS Dejf image 1:4 image LordRevan DEN 4B
2A CAN Umrio image 0:5   image Pallas SUI 3A   2B GER Sakic image 3:0k image OhYeah LAT 3B
 
A TÝM HRÁČ Z V VP PP P SKORE BODY   B TÝM HRÁČ Z V VP PP P SKORE BODY
1. image Radek 7 4 2 0 1 29:19 16   1. image Dejf 7 5 0 1 1 24:17 16
2. image Umrio 7 5 0 0 2 39:20 15   2. image Sakic 7 4 1 1 1 35:19 15
3. image Pallas 4 4 0 0 0 30:10 12   3. image OhYeah 7 2 1 0 4 24:26 8
4. image Batigoal 5 2 1 1 1 17:15 9   4. image LordRevan 5 2 1 0 2 17:23 8
5. image Piwrnec 6 2 0 0 4 16:28 6   5. image Simferopol 5 2 0 0 3 14:23 6
6. image Nexel 5 1 1 0 3 16:12 5   6. image Michal 3 1 1 0 1 9:8 5
7. image  Stenly 7 0 0 3 4 17:38 3   7. image Robbie 4 1 0 0 3 17:17 3
8. image Danek 5 1 0 0 4 8:33 3   8. image Danny 4 0 0 2 2 6:14 2
     
  image image image image image image image image       image image image image image image image image  
image   2:4 2:3   4:3p 0:1   8:1     image     1:3 1:5   3:4p 1:2p    
image 4:2   3:4 5:7 8:2 6:2 7:1 6:2     image     3:6 3:5   4:6   7:0  
image 3:2 4:3   4:5 4:3p 3:2p 7:0 7:4     image 3:1 6:3   4:5p 3:0 3:2 5:2 1:4  
image   7:5 5:4   7:0   11:1       image 5:1 5:3 5:4p   2:3n 3:1 11:2 4:5  
image 3:4p 2:8 3:4p 0:7   5:6p 4:5 0:4     image     0:3 3:2n   6:3      
image 1:0 2:6 2:3p   6:5p     6:1     image 4:3p 6:4 2:3 1:3 3:6   3:5 5:2  
image   1:7 0:7 1:11 5:4     1:4     image 2:1p   2:5 2:11   5:3   6:3  
image 1:8 2:6 4:7   4:0 1:6 4:1       image   0:7 4:1 5:4   2:5 3:6    
     
HERNÍ SYSTÉM
Půjde o první mistrovství světa s novým hracím systémem, který se tak poprvé od roku 2000 změní.[1] Šestnáct účastníků bude rozděleno do dvou skupin po 8 týmech. V rámci skupiny se utká každý s každým. Z každé skupiny postoupí nejlepší čtveřice týmů do čtvrtfinále play off. Čtvrtfinále se bude hrát v rámci skupin (tj. např. 1. tým ze skupiny A proti 4. týmu ze skupiny A, 2. tým ze skupiny A proti 3. týmu ze skupiny A, atd.). Od semifinále se již bude hrát klasicky křížem. Pro týmy na pátých až osmých místech ve skupinách turnaj skončí.
 
 
 
 
12.ROČNÍK
imageimageimage
image image image image image image image image image image image image image image image image
 
    1.MÍSTO image Pallas          
      2.MÍSTO image Robbie        
        3.MÍSTO image Radek      
                 
        FINÁLE        
3A   image Robbie 0:3k Pallas image   3B
                                         
UTKÁNÍ O 3.MÍSTO
1B   image Dejf 0:5 Radek image   1A
 
SEMIFINÁLE
1A   image Radek 3:5 Pallas image   3B
3A   image Robbie 7:6 Dejf image   1B
 
ČTVRTFINÁLE
1A CAN Radek image 3:2 image Michal KAZ 4A   1B CZE Dejf image 3:0 image Skamik ITA 4B
2A USA Danny image 4:12 image Robbie SVK 3A   2B SWE Stenly image 3:4 image Pallas RUS 3B
 
A TÝM HRÁČ Z V VP PP P SKORE BODY   B TÝM HRÁČ Z V VP PP P SKORE BODY
1. image Radek 7 5 1 0 1 38:12 17   1. image  Dejf 7 5 0 1 1 25:19 16
2. image Danny 7 4 2 0 1 30:22 16   2. image Stenly 7 4 0 1 2 31:22 13
3. image Robbie 7 5 0 1 1 47:23 16   3. image Pallas 4 3 1 0 0 24:8 11
4. image Michal 6 4 0 1 1 19:18 13   4. image Skamik 5 3 0 0 2 18:11 9
5. image Jastar 5 1 1 0 3 12:16 5   5. image Vitto 4 1 1 0 2 13:17 5
6. image Umrio 7 1 0 1 5 14:41 4   6. image Poiu 5 1 0 0 4 4:25 3
7. image Danek 6 0 0 2 4 12:36 2   7. image Luky33 7 1 0 0 6 7:25 3
8. image Dusan 5 0 1 0 4 4:18 2   8. image Lord Revan 3 1 0 0  2 17:12 3
     
  image image image image image image image image       image image image image image image image image  
image   0:6 3:4   1:4 3:2p 5:0       image   5:3 3:6 2:1 4:3 4:5p 5:0 2:1  
image 6:0   4:2 6:1 4:8 2:1n 10:0 6:0     image 3:5   4:5p 3:1 6:4 8:4 5:0 2:3  
image 4:3 2:4   3:1 8:7p 4:1 5:3 4:3p     image 6:3 5:4p   5:0     8:1    
image   1:6 1:3   0:6   1:0p 1:3     image 1:2 1:3 0:5   2:10 2:0 0:1 1:4  
image 4:1 8:4 7:8p 6:0   9:3 10:3 3:4     image 3:4 4:6   10:2          
image 2:3p 1:2n 1:4   3:9   4:5 1:3     image 5:4p 4:8   0:2       4:3  
image 0:5 0:10 3:5 0:1p 3:10 5:4   3:6     image 0:5 0:5 1:8 1:0       2:7  
image   0:6 3:4p 3:1 4:3 3:1 6:3       image 1:2 3:2   4:1   3:4 7:2    
     
HERNÍ SYSTÉM
Půjde o první mistrovství světa s novým hracím systémem, který se tak poprvé od roku 2000 změní.[1] Šestnáct účastníků bude rozděleno do dvou skupin po 8 týmech. V rámci skupiny se utká každý s každým. Z každé skupiny postoupí nejlepší čtveřice týmů do čtvrtfinále play off. Čtvrtfinále se bude hrát v rámci skupin (tj. např. 1. tým ze skupiny A proti 4. týmu ze skupiny A, 2. tým ze skupiny A proti 3. týmu ze skupiny A, atd.). Od semifinále se již bude hrát klasicky křížem. Pro týmy na pátých až osmých místech ve skupinách turnaj skončí.
 
 
 
 
 
 
 
11.ROČNÍK
imageimageimage
image image image image image image image image image image image image image image image image
 
    1.MÍSTO image Greed          
      2.MÍSTO image Dejf        
        3.MÍSTO image Podysek      
                 
        FINÁLE        
2B   image Dejf 2:7 Greed image   1B
                                         
UTKÁNÍ O 3.MÍSTO
2A   image Podysek 4:2 Radek image   1A
 
SEMIFINÁLE
1A   image Radek 4:8 Dejf image   2B
2A   image Podysek 3:5 Greed image   1B
 
ČTVRTFINÁLE
1A CAN Radek image 5:4   image Skamik FRA 4A   1B   Greed image 6:1 image Daviss   4B
2A USA Podysek image 5:4   image Robbie BLR 3A   2B   Dejf image 6:0 image Rici   3B
 
A TÝM HRÁČ Z V VP PP P SKORE